Reklama

Reklama

Joanna Przetakiewicz w szczerym wyznaniu. „Jestem ofiarą przemocy własnej”

Joanna Przetakiewicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantek. W rozmowach z mediami wielokrotnie podkreślała, że droga na szczyt wymaga wytrwałości i konsekwencji. W najnowszym wywiadzie Przetakiewicz zdradziła, że gdy bierze za dużo na barki, zapomina o swoich potrzebach. „Jestem ofiarą przemocy własnej” – podkreśliła gorzko.

Joanna Przetakiewicz osiągnęła sukces. Teraz motywuje inne kobiety

Joanna Przetakiewicz ma na swoim koncie wiele sukcesów. Już jako młoda kobieta zawalczyła o swoją niezależność. W latach 90. wraz z ówczesną bratową założyła jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce.

W 2010 roku Joanna Przetakiewicz postanowiła skupić się na modzie. Utworzyła wtedy markę odzieżową "La Mania",  która do dziś radzi sobie świetnie. Projektantka nie spoczęła  jednak na  laurach. Chętnie realizuje nowe projekty. Podczas wystąpień publicznych opowiada o tym, jak konsekwentnie kreować siebie. Motywuje kobiety do niezależności finansowej, tworząc inicjatywę "Era nowych kobiet".

Reklama

Joanna Przetakiewicz gorzko o perfekcjonizmie. "Zamęcza nas"

Joanna Przetakiewicz z pewnością nie może narzekać na nudę i brak zajęć. W rozmowach z mediami często podkreśla,  jak dużo wysiłku włożyła w  to, by spełnić marzenia i osiągnąć sukces. W  najnowszym wywiadzie z Moniką Jaruzelską przyznała, że nadmiar obowiązków bywa dla niej przytłaczający. Zaznaczyła,  że gdy wokół niej dużo się dzieje, zapomina o swoich podstawowych potrzebach,  działając niemal  automatycznie.

"Oddychać trzeba. Mam wrażenie, że ja nie oddychałam do tej 16:00, bo spieszę się, bo coś tam robię. Więc trzeba to sobie powtarzać, że nic nie musi być idealne, że musimy zatrzymać się na chwilę i np. podsumować sobie dzień" - powiedziała Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" zaznaczyła też, że popełnianie błędów jest ludzkie. Podkreśliła, że dążenie do perfekcji ma zarówno dobre, jak i złe strony.

***
Zobacz również: 

Kocie ruchy Lewandowskiej z hiszpańskim tancerzem. Co na to Robert?

Izabela Macudzinska-Borowiak schudła 17 kg. Internautki drążą temat diety
Joanna Koroniewska zachwyciła na Instagramie. "Wyglądasz jak milion dolców!"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy