Reklama

Reklama

Brooke Shields przyznała się do dziewictwa w wieku 20 lat. Teraz żałuje

Szczyt sławy Brooke Shields przypadł, gdy była jeszcze nastolatką, po jej roli w „Błękitnej lagunie” i udziale w zmysłowej kampanii dżinsów Calvina Kleina. Zrobiono z niej wtedy symbol seksu. Nie ustrzegła się niestety wizerunkowych błędów. Aktorka wyznała ostatnio, że bardzo żałuje tego, że gdy miała 20 lat przyznała się do bycia dziewicą. Z tego powodu przez lata nie mogła oderwać od siebie łatki „najsłynniejszej dziewicy na świecie”.

W ostatnim odcinku podcastu prowadzonego przez Brooke Shields "Now what? With Brooke Shields", aktorka rozmawiała ze swoją przyjaciółką, aktorką Ali Wentworth, o błędach swojej młodości. 

Brooke Shields wyjaśniła, że ta kwestia wypłynęła w 1985 r., czyli gdy miała 20 lat i studiowała na Uniwersytecie Princeton. Wydała wtedy poradniczą książkę dla kobiet w wieku studenckim "On your own" ("Na własną rękę"). W jednym z rozdziałów poruszyła temat życia seksualnego. Pozwoliła sobie tam na wyznanie, że w wieku 20 lat wciąż jest dziewicą. Nie zachęcała w nim do abstynencji seksualnej, tylko do tego, by nie robić niczego wbrew sobie.

Reklama

"Stałam się najsłynniejszą dziewicą na świecie"

W audycji Shields wspomina, że czuła się później bardzo niezręcznie z tym, że musiała rozmawiać na tak intymne tematy ze starszymi mężczyznami, którzy prowadzili programy telewizyjne. "Stałam się najsłynniejszą dziewicą na świecie" - stwierdziła. "Byłem na linii ognia w tak młodym wieku" - mówi, przyznając jednocześnie, że w ten sposób zyskała odporność i wiedziała już, jak funkcjonować w tej branży.

W dalszej części rozmowy wyznała, że żałuje czekania na swój "pierwszy raz" do 22. roku życia. W autobiografii "There was a little girl: The real story of my mother and me" wyjawiła, że straciła dziewictwo z kolegą ze studiów, Deanem Cainem, który zasłynął później główną rolą w serialu "Nowe przygody Supermana".

***
Zobacz również: 

Kocie ruchy Lewandowskiej z hiszpańskim tancerzem. Co na to Robert?

Izabela Macudzinska-Borowiak schudła 17 kg. Internautki drążą temat diety
Joanna Koroniewska zachwyciła na Instagramie. "Wyglądasz jak milion dolców!"

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Brooke Shields | dziewictwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy