Reklama

Reklama

Syn Ewy Minge był bliski śmierci! Projektantka przeżyła chwile grozy

Ewa Minge opisała na Instagramie dramatyczne wydarzenia. Jeden z jej dwóch synów trafił do szpitala w stanie zagrażającym życiu, gdy wcześniej nie przyjechała do niego karetka. Jak skończyła się ta historia dla syna Ewy Minge?

Ewa Minge, jedna z najbardziej znanych polskich projektantek mody, podzieliła się na Instagramie przerażającą historią ze swojego życia. Okazuje się, że jeden z jej synów był bliski śmierci! 

Syn Ewy Minge trafił do szpitala

Jeden z synów Ewy Minge z powodu problemów ze zdrowiem, zadzwonił po pogotowie, które jednak do niego nie przyjechało. Jak opisuje projektantka, pan dyspozytor, który przyjmował zgłoszenie uznał, że "trzeba wziąć aspirynę" i nie wysłał karetki. Okazuje się jednak, że był to poważny błąd, który mógł skończyć się tragicznie!

- opisuje Minge w poście.

Podkreśliła, że sytuacja była niezwykle niebezpieczna, jednak skończyła się dobrze. Wszystko dzięki błyskawicznej interwencji i opiece lekarzy ze szpitala im. Józefa Strusia w Poznaniu oraz kilkugodzinnej operacji, którą przeszedł jej syn. 

Ewa Minge wyróżniła w swojej relacji jedną z lekarek:

Reklama

Projektantka nie zdradziła, o którego z dwóch jej synów chodzi.

Ewa Minge przeżyła "horror osobisty"

Syn Ewy Minge na szczęście wyszedł cało z sytuacji, jednak można sobie wyobrazić, jak przerażający był to moment dla matki. Sama określiła to na początku wpisu jednoznacznie jako "horror osobisty":

Cały opis spuentowała jednak optymistycznie i refleksyjnie, przekazując swoim odbiorcom motywujące zakończenie:

Kim jest Ewa Minge?

Ewa Minge to jedna z najsławniejszych polskich projektantek mody i osobowości medialnych. W projektowanych przez nią strojach prezentowały się publicznie największe sławy, takie jak Kelly Rowland, Paris Hilton, Cheryl Cole czy Ivana Trump. Pracuje przy wizerunku uczestniczek konkursów Miss Polonia i Elite Model Look. Organizowała pokazy w najsłynniejszych stolicach mody oraz podczas fashion weeków. Jako pierwsza polska projektantka zdobyła tak wielkie uznanie za granicą. Ewa Minge pracuje też z polskimi gwiazdami i celebrytkami: projektowała m. in. suknię ślubną Małgorzaty Rozenek.

Ewa Minge, oprócz wielkiej sławy i odniesionego sukcesu, przeżyła też trudne chwile: w 2008 roku zdiagnozowano u niej przewlekłą białaczkę limfocytową. Założyła fundację Black Butterflies, pomagającą osobom, które zmagają się z nowotworami.

Synowie Ewy Minge to Gaspar (ur. 1994 r.) i Oskar (ur. 1991 r.). Obydwaj pochodzą z pierwszego małżeństwa Ewy Minge, które zakończyło się rozwodem.

Przeczytaj też:

Tomasz Stockinger poucza Beatę K.: Trzeba iść do specjalisty

Dagmara Kaźmierska na zdjęciu zrobionym z ukrycia. Syn Conan ją zaskoczył!

Długie sukienki na jesień. Z czym je łączyć, by wyglądać modnie?

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje