Tajemniczy wpis Anety Kręglickiej. Tak zareagowali fani

Aneta Kręglicka chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Regularnie dzieli się też nowinkami ze swojego życia. Jej nowy wpis wywołał spore poruszenie. A to ze względu na dość tajemniczą treść. Co chciała przekazać Kręglicka? Fani nie pozostawili jej słów bez odpowiedzi.

Aneta Kręglicka opublikowała nowy wpis. W komentarzach poruszenie
Aneta Kręglicka opublikowała nowy wpis. W komentarzach poruszenieAdam Jankowski/REPORTEREast News

Spis treści:

  Aneta Kręglicka do dziś cieszy się ogromną sympatią Polaków. Jej kariera nabrała rozpędu, gdy zdobyła tytuł Miss Polski, a następnie Miss Świata. Obecnie angażuje się w rozmaite projekty, a czasami i pojawi się na modowym wybiegu.

  Kręglicka słynie też z regularnej aktywności na Instagramie. Jej profil obserwuje 114 tys. osób. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami relacjami z podróży, propozycjami stylizacji, a od czasu do czasu zdradza, co dzieje się w jej życiu prywatnym. 23 marca świętowała 59. urodziny.

  - Kolacja urodzinowa z przyjaciółmi. A przyjaźń z miłością często stoją równo, szczęście ma ten, kto tego doświadcza na co dzień - napisała wówczas na Instagramie i opublikowała kilka zdjęć.

  Tajemniczy wpis Anety Kręglickiej. Tak zareagowali fani

  Teraz z kolei to nowy wpis wzbudził niemałe zainteresowanie fanów. Wszystko przez to, że brzmi dość tajemniczo.

  - Czasami życie pisze nowy scenariusz, przynosi nowe, daje młodą energię. I kiedy myślisz, że może wszystko już było, to najczęściej tak nie jest. Warto więc pozostawić drzwi lekko uchylone, by coś wpuścić, by niespodziewanie do nas przyszło. Sama czekam na te chwile odrodzenia, wierzę, że nadejdą i wtedy przyjmuję je z zaciekawieniem. Bo przecież wszystko może się zdarzyć, gdy głowa wciąż pełna marzeń - napisała Kręglicka na Instagramie.

  - No zadzwoń, bo nie wytrzymam jak tak napisałaś  - pospieszyła z komentarzem modelka Bogna Sworowska.

  "Dajmy się zaskoczyć, byle to było miłe zaskoczenie", "Cieszę się, pozytywna osoba zasługuje na wszystko co dobre", "Pięknie napisane", "Głowa pełna marzeń, a o czym może marzyć Miss Świata?", "Pewnie, że wszystko może się zdarzyć", "Piękna rada" - pisali z kolei fani Kręglickiej.

  Aneta Kręglicka: kariera

  Aneta Kręglicka znajduje się wśród najpopularniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Obecnie zajmuje się m.in. modą i PR-em.

  Urodziła się 23 marca 1965 roku w Szczecinie. Gdy miała 12 lat, rodzina zamieszkała w Gdańsku. Przed maturą wyjechała na kilka miesięcy do Londynu, a w trakcie studiów mieszkała we Florencji. Przez cały ten czas trenowała gimnastykę artystyczną. Przepustką do kariery było dla niej zdobycie tytułów Miss Polski i Miss Świata.

  Początkiem lat 90. pracowała w Stanach Zjednoczonych, w Warszawie założyła własną fundację Kręglicka Foundation, promującą zdrowy tryb życia. Otworzyła agencję reklamową "ABK Kręglicka" a kilka lat później "Hannah Hooper". Od 2002 roku jest współwłaścicielką studia filmowego "St. Lazare".

  ***

  Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 92: Agnieszka Sienkiewicz-GauerINTERIA.PL
  INTERIA.PL
  Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
  Dołącz do nas