Tak Dominika Gwit zmienia się w ciąży. Kiedy poród?

Najbliższe miesiące będą prawdziwą rewolucją w życiu Dominiki Gwit. Aktorka już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda kompletuje wyprawkę i przygotowuje się do porodu. Ten już na dniach. Oto, jak Dominika Gwit zmieniła się podczas ciąży.

Dominika Gwit szeroką rozpoznawalność zyskała za sprawą występu w głośnym filmie „Galerianki” oraz ról w serialach
Dominika Gwit szeroką rozpoznawalność zyskała za sprawą występu w głośnym filmie „Galerianki” oraz ról w serialach Artur Zawadzki/REPORTEREast News

Rok 2022 z pewnością mocno zapisze się w pamięci Dominiki Gwit. W sierpniu aktorka podzieliła się bowiem ze światem radosną nowiną, publikując na Instagramie zdjęcie w towarzystwie męża, trzymając w dłoni zdjęcie USG. W ten sposób oficjalnie potwierdziła, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

"Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko" - oznajmiła uradowana celebrytka.

Kilka tygodni później aktorka zdecydowała się na zawieszenie kariery, a swoją decyzję argumentowała chęcią jak najlepszego przygotowania się do porodu oraz kompletowaniem wyprawki dla malucha.

Wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Tak zmienia się w ciąży

Dominika Gwit szeroką rozpoznawalność zyskała za sprawą występu w głośnym filmie "Galerianki" oraz ról w serialach "Na dobre i na złe", "Przepis na życie" i "Singielka". Gwiazda jest również autorką szeroko komentowanej swego czasu książki "Moja droga do nowego życia", w której opisała swoją walkę z otyłością. Wraz z ogłoszeniem radosnej nowiny aktorka wyznała, że wraz z ukochanym od dawna pragnęli zostać rodzicami.

"Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat" - powiedziała.

Już miesiąc po ogłoszeniu upragnionej ciąży Dominika Gwit podzieliła się z obserwatorami kolejną fantastyczną wiadomością. Zdradziła bowiem płeć dziecka.

"Chłopiec czy dziewczynka? Już wszystko jasne! Sami zobaczcie!" - napisała pod opublikowanym przez siebie postem. Szybko wyszło na jaw, że aktorka i jej mąż spodziewają się synka.

Synek Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego ma przyjść na świat w zimie, już na początku 2023 roku. Aktorka wyznała jednak, iż nie jest pewna tego terminu.

"Nie zdradzam publicznie terminu porodu, ale jeszcze mam trochę czasu. Zresztą nie wiem, czy ten poród nastąpi w terminie, ponieważ mam wiele chorób współistniejących. Nie wiadomo więc, co będzie. W każdym razie czekamy z mężem z utęsknieniem na zostanie rodzicami" - powiedziała w rozmowie z Vivą.

"Z zespołem metabolicznym urodziłam się i z nim umrę. To zespół wielu autoimmunologicznych chorób, które niszczą organizm. Na szczęście mam fantastycznych lekarzy, leczę się i moje wyniki badań są bardzo dobre" - dodała.

Dominika Gwit wkrótce zostanie mamą. "Czas radosnego oczekiwania"

Wraz z pierwszymi dniami grudnia Dominika Gwit opublikowała zdjęcie, które jest jedynie dowodem na to, że aktorka nie może doczekać się, aby zobaczyć już swojego synka.

"Rozpoczął się Adwent, czas radosnego oczekiwania. W tym roku jest ono dla nas szczególne" - napisała pod fotografią.

Aktorka systematycznie dzieli się również przygotowaniami i kompletowaniem wyprawki. Tym samym możemy być pewni, że maluch już wkrótce pojawi się na świecie.

"Kobieta z książkami". Aga Szynal - odcinek 1Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas