Reklama

Tak mieszka Iga Świątek. Nie znajdziesz u niej przepychu!

Iga Świątek zaledwie kilka dni temu wygrała prestiżowy turniej Roland Garros w Paryżu i ponownie zwróciła na siebie uwagę całego świata. Polka zachwyca nie tylko swoimi umiejętnościami sportowymi, ale także pracowitością i skromnością. Choć gwiazda sportu może się pochwalić zawrotnymi zarobkami, to jej dom zaskakuje prostotą!

Iga Świątek ma zaledwie 21 lat, a już może się pochwalić imponującą kolekcją sportowych zwycięstw. Tylko w tym roku polska tenisistka zwyciężyła na turnieju w Dosze i Indian Wells, a po Miami Open awansowała na pozycję liderki rankingu WTA. 

W kwietniu tego roku Świątek wygrała Porsche Tennis Grand Prix 2022, w maju Italian Open 2022, a kilka dni temu prestiżowy francuski turniej. Finał Rolanda Garrosa był 35. spotkaniem z rzędu wygranym przez polską tenisistkę, co oznacza, że wspólnie ze starszą z sióstr Williams, Venus może poszczycić się najdłuższą passą zwycięstw w kobiecym tenisie od 2000 roku!

Iga Świątek pobiła także polskie rekordy. Sportsmenka przebiła największe osiągnięcia Agnieszki Radwańskiej i jako jedyna Polka dwukrotnie zwyciężyła w turnieju Roland Garros. 

Choć osiągnięcia Igi Świątek naprawdę robią wrażenie i dodatkowo niosą z sobą ogromne zarobki, ona sama niewiele się zmieniła. Wciąż ciężko pracuje, jest skromna i naturalna, a świadczyć może o tym, chociażby dom, w który mieszka. Daleko mu bowiem do luksusów, do których przyzwyczaiły nas gwiazdy sportu. 

Reklama

Zobacz również: Ile zarobiła Iga Świątek za wygraną w Roland Garros? Fortunę!

Tak mieszka Iga Świątek. Bez przepychu i luksusów!

Iga Świątek wciąż mieszka w domu rodzinnym w podwarszawskim Raszynie, wraz z tatą Tomaszem, mamą Dorotą i ukochanym kotem. Dom jest całkiem spory, ale brakuje w nim przepychu - jest za to przytulny i Iga przyznaje, że uwielbia spędzać w nim swój wolny czas.

Na zdjęciach, które Iga Świątek publikuje w swoich mediach społeczniościowych widać, że ma do dyspozycji swoją małą, skromną siłownię i własny pokój, niczym nie różniący się od pokojów studentów. 

Gdy tylko polska tenisistka jest w domu, lubi spędzać czas także w kuchni. To tutaj je na śniadanie swoją ulubioną i pożywną owsiankę i zapewne dzieli się z bliskimi wrażeniami z kortu. Jak sama przyznała, w domu bywa tak rzadko, że stara się korzystać z każdej chwili i dobrze wykorzystać ten czas. 

- napisała kiedyś na Instagramie. 

Gdy pogoda dopisuje, Iga ucieka także do ogrodu, by tam zrobić trening na świeżym powietrzu. Nie jest on może duży, ale tenisistka ma w nim wystarczająco dużo miejsca, by rozłożyć matę i popracować nad swoją formą. 

Spodziewaliście się, że polska gwiazda sportu mieszka w tak skromnych warunkach? Faktycznie, wciąż niewiele się u niej zmieniło! 

Zobacz również:  Do końca sztab ukrywał ten fakt przed Igą. Ojciec Świątek odsłania kulisy 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: domy gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy