Reklama

Reklama

Tak teraz mieszka Katarzyna Cichopek! Urządza mieszkanie po rozstaniu!

Katarzyna Cichopek kilka tygodni temu zakończyła swój wieloletni związek z Marcinem Hakielem, co było sporym zaskoczeniem dla jej fanów. Oboje jednak teraz starają się ułożyć swoje życie na nowo, już osobno. Aktorka z tej okazji postanowiła urządzić mieszkanie po swojemu i pochwaliła się efektem pracy w swoich mediach społecznościowych.

Nowe mieszkanie Katarzyny Cichopek. Tak się urządziła po rozstaniu z mężem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jeszcze formalnie są małżeństwem, ale każde z nich już układa sobie życie na nowo. Dla obojga z różnych przyczyn ten czas nie należy jednak do najłatwiejszego i każde z nich stara się poradzić sobie z sytuacją na swój sposób. 

 Katarzyna Cichopek rzuciła się w wir pracy, a także w wir... urządzania mieszkania! Do tej pory musiała każdą decyzję konsultować z mężem. Teraz wygląda na to, że przeprowadziła się do nowego mieszkania, które właśnie urządza. 

Na jej profilu w mediach społecznościowych już widać efekty jej pracy nad efektem końcowym i widać, że gwiazda nie szczędziła pieniędzy, by apartament wyglądał pięknie. 

Reklama

Designerskie rzeczy, nowoczesne meble i dodatki tworzą prosty, ale elegancki klimat. 

Katarzyna Cichopek pokazała przede wszystkim salon, a w nim uwagę przykuwa biurko z marmurowym blatem, wygodny fotel, modne ratanowe siedzisko, a także spory regał pełny książek, zwłaszcza tych poświęconych psychologii. 

Widać gwiazda "M jak miłość" spełnia się także jako dekoratorka wnętrz i świetnie daje sobie radę z tym wyzwaniem. Pytanie tylko, czy będzie szczęśliwa w nowym miejscu? 

***

Zobacz także: 

Kasia Cichopek zalicza wpadkę w "PNŚ"? Goście przyszli z pomocą!

Kasia Cichopek pokazuje pupę na nowy rok! Fani podzieleni...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy