Reklama

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego. Dziesiątki zniczy i żywe kwiaty

Paweł Królikowski zmarł w lutym zeszłego roku. Aktor walczył z nowotworem mózgu. W dniu Wszystkich Świętych Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Antonii Królikowski postanowili uczcić jego pamięć również na Instagramie. Najbliżsi pokazali, jak prezentuje się grób Pawła Królikowskiego. Pomnik przepełniają wyrazy pamięci w postaci zniczy oraz kwiatów.

Paweł Królikowski odszedł w 2020 roku. Tak wygląda grób aktora

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła fanów twórczości artysty. Aktor pozostawił w żałobie liczną rodzinę. Był ojcem piątki dzieci, mężem i dziadkiem. Wraz z żoną Małgorzatą Ostrowską-Królikowską wychowywali trzech synów: Antoniego, Jana i Ksawerego oraz dwie córki Julię i Marcelinę. 

Paweł Królikowski został pochowany na warszawskim Cmentarzu Powązkowskim. Chociaż proces tworzenie pomnika zajął sporo czasu, dziś grób aktora prezentuje się wyjątkowo okazale. Wysoką tablicę z jasnego kamienia zdobi wzruszający cytat: "Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech...".

Reklama

Rodzina Pawła Królikowskiego wspomina go we wzruszających wpisach

Rodzina Pawła Królikowskiego w dniu Wszystkich Świętych postanowiła uczcić jego pamięć również na Instagramie. Zdjęciem grobu ojca podzielił się Antonii Królikowski. Aktor niezwykle wzruszający wpis opatrzył modlitwą "Wieczny odpoczynek". "Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace Pater. Amen" - napisał pod postem.

Żona zmarłego aktora również pokazała, jak w dniu Wszystkich Świętych prezentuje się jego grób. Jak widać znajomi oraz fani talentu Pawła Królikowskiego o nim nie zapomnieli. Wręcz przeciwnie, grób pokrywają dziesiątki rozpalonych zniczy. Nie brakuje również kwiatów doniczkowych oraz ciętych. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła się na InstaStories wzruszającym widokiem. "Gdy odejdziesz, zostanie twoja miłość, prawdziwy pomnik zapisany w sercach"napisała wdowa. 

***

Zobacz również:


Paweł Królikowski: Pokazywał, jak żyć!

Zniczodzielnie: Czym są i jak z nich korzystać?

Siostra Anny Przybylskiej opublikowała wzruszające zdjęcie. Wspomina zmarłą aktorkę...

Zobacz również: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy