Reklama

Reklama

Tak żyły dziewczyny Hugh Hefnera! Holly Madison przerywa milczenie

Hugh Hefner, był założycielem i redaktorem naczelnym jednego z największych magazynów dla Panów, czasopisma "Playboy". Dopiero teraz, cztery lata po jego śmierci, dziewczyny, które mieszkały w jego willi, zwane "króliczkami Playboy'a" wyjawiają, jak wyglądało życie z milionerem.

Kim były "króliczki Playboy'a" Hugh Hefnera?

W 2005 roku na ekranach widzów pojawił się program "Króliczki Playboy'a" emitowany za pośrednictwem stacji MTV oraz E!. To tam zostało pokazane bajeczne oraz rozpustne życie milionera, założyciela i wydawcy naczelnego "Playboy'a" - Hugh Hefnera. 

 Wraz z nim w jego imponującej willi mieszkały modelki -  Holly Madison, Kendra Wilkinson i Bridget Marquardt. Widzowie reality-show mogli podglądać ich prace i codzienne życie z Hugh Hefnerem. 

Wielu interesowało, jakie kontakty przez wszystkie lata wspólnego życia łączyły Hefnera i dziewczyny. "Króliczki" długo milczały na ten temat i dopiero po śmierci założyciela czasopisma, który zmarł w 2017 roku, zaczęły wypływać szokujące fakty dotyczące życia w willi. 

Holly Madison przerywa milczenie

O kulisach tego, co działo się za murami pięknego domu, donosiły same zainteresowane. Teraz to właśnie Holly Madison zabrała głos i wróciła wspomnieniami do tych lat swojego życia. 

To ona cieszyła się statusem "dziewczyny numer jeden" Hefnera i okazuje się dopiero teraz, czym było to okupione. 

Reklama

Hefner decydował o wszystkim, co dotyczyło dziewczyn, z kim się spotykają, jak wygląda ich dzień, a nawet - jak wyglądają one same. Kiedy Holly ścięła swoje blond loki, Hugh wpadł we wściekłość. 

Przy okazji wspomnień innych dziewczyn, wyszło na jaw, że w willi powszechnie dostępne były różne używki, także narkotyki. Doniesienia te potwierdziła  była asystentka Hefnera, Lisa Loving Barrett.

Madison także nie ukrywała, że miała kontakty seksualne z Hugh Hefnerem. O tym z kolei opowiedziała w podkaście "Call Her Daddy".

Madison opowiadała także o grupowych orgiach, a opowieści te wstrząsnęły opinią publiczną: 

"Wyobraź sobie, że uprawiasz seks z kimś w pokoju pełnym kobiet, które cię nienawidzą - wyznała Madison, opisując orgie.

***
Zobacz również: 

Krzysztof Rutkowski pije szampana w samolocie. Co za luksus!

Viola Kołakowska napadnięta w sklepie za brak maseczki! "Krzyczał, że go zarażam"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Holly Madison | Hugh Hefner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje