Reklama

Reklama

Tara Jayne wydała fortunę na operacje plastyczne. Trudno w to uwierzyć!

Tara Jayne to australijska celebrytka, która bardziej przypomina lalkę Barbie, niż człowieka. Kobieta wydała na operacje plastyczne istną fortunę, by spełnić swoje marzenie o takim wyglądzie. Jak mówi o sobie samej: "Chcę wyglądać jak przerobione zdjęcie". Najwidoczniej celebrytka jest bliska osiągnięcia celu.

Kim jest Tara Jayne? Wygląda jak żywa lalka Barbie!

Tara Jayne to pochodząca z Melbourne pielęgniarka. 33-latka jednak nie swoją pracą, a wyglądem zdobyła szaloną popularność. 

 Celebrytka bardzo chciała spełnić jedno marzenie w swoim życiu - wyglądać niczym lalka Barbie naturalnych rozmiarów. 

Patrząc na nią obecnie, wygląda na to, że już osiągnęła swój cel... Medycyna estetyczna potrafi zmienić człowieka nie do poznania i tak właśnie było w przypadku Tary Jayne, która wydała na operacje 400 tysięcy złotych, a w jej ciele znajduje się około dwóch kilogramów implantów. 

Okazuje się, że Tara Jayne tak bardzo ingerowała w swoje ciało, że australijscy lekarze odmówili jej już jakiś czas temu wykonywania kolejnych operacji. Celebrytka jednak znalazła na to sposób i zwróciła się o pomoc do chirurgów plastycznych w Europie. 

Reklama

"Jeżdżę do Europy, gdzie z chęcią biorą ode mnie pieniądze, ale z powodu lockdownów musiałam wstrzymać się na jakiś czas" - powiedziała w wywiadzie dla "Sydney Morning Herald".

Tara Jayne nie ma zamiaru rezygnować z operacji plastycznych

Zapytana o swój wygląd, mówi, że zdaje sobie sprawę ze swojej odmienności, ale bardzo jej się to podoba: 

"Chcę wyglądać jak przerobione zdjęcie, tylko że w prawdziwym życiu. Wiem, że wyglądam inaczej niż normalni ludzie, ale nie obchodzi mnie opinia innych. To moje ciało i mój wybór".

Na swoim profilu w mediach społecznościowych, które obserwuje obecnie prawie 150 tysięcy osób, Tara Jayne prezentuje efekty operacji, którym się poddała. Jedni są zachwyceni zdjęciami inni zaś mają z nimi problem... 

Ona sama jednak jest szczęśliwa z tego jak wygląda jej ciało i chyba nie ma zamiaru zaprzestawać modyfikacji swojego ciała.

***

Zobacz również:

Opozda leczy rany po rozstaniu? Nocny rajd tego dowodzi!

Siostra Meghan Markle zablokowana na Twitterze! O co poszło?

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozwodzą się? Sprzedali mieszkanie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tara Jayne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy