Tina Louise w seksownym, różowym zestawie. Fani oszaleli!

Tina Louise, seksowna modelka i influencerka, znana jest z perfekcyjnego ciała, które chętnie eksponuje w sieci. 41-letnia blond piękność regularnie dzieli się z fanami gorącymi fotkami, zbierając mnóstwo komplementów. Tym razem zachwyciła ich sesją w zmysłowej bieliźnie.

Tina Louise chętnie chwali się swoimi wdziękami
Tina Louise chętnie chwali się swoimi wdziękamiDIGGZY / SplashNews.com/East NewsEast News

Tina Louise to wytatuowana modelka i influencerka, której popularność przyniósł związek z gwiazdą "Beverly Hills 90210", aktorem Brianem Austinem Greenem. Tina znana jest także z seksownego ciała, które śmiało eksponuje na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 2,6 miliona fanów.

Tina regularnie dzieli się z fanami odważnymi fotkami, efektami sesji zdjęciowych i prywatnymi filmikami np. z treningów fitness. Zaledwie wczoraj modelka zaprezentowała im dwa nowe zdjęcia w różowej, seksownej bieliźnie i znów wywołała burzę!

Tina Louise w seksownym, różowym komplecie

Tina Louise wrzuciła na Instagrama dwie fotki, na których pozuje w skąpym, różowym komplecie. Na pierwszym zdjęciu prezentuje swoją perfekcyjną figurę i nogi wprost do nieba, na drugim pręży się przed dużym lustrem.

Fani natychmiast zasypali Tinę komplementami, zachwycając się efektami nowej sesji:

- "Ależ jesteś piękna, absolutnie niesamowita", "Piękność w różu", "Kocham twoje niesamowite ciało piękna kobieto", "Nieziemska" - piszą.

Też jesteście pod wrażeniem?

„Synu, jesteś kotem”. "Kobieta z książkami". Aga Szynal - odcinek 5INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas