Reklama

Reklama

„Twoja twarz brzmi znajomo” bez Katarzyny Skrzyneckiej. Jest oświadczenie stacji

Najbardziej lubiana jurorka popularnego show stacji Polsat – „Twoja twarz brzmi znajomo” nie pojawi się w kolejnej edycji. Katarzyna Skrzynecka odchodzi z programu. Wcześniej poinformowano, że z produkcją żegna się także Michał Wiśniewski. Szykują się więc spore zmiany w składzie.

Katarzyna Skrzynecka odchodzi z "Twoja twarz brzmi znajomo"

Dla Katarzyny Skrzyneckiej 17 edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" była ostatnią. Jak podał serwis Pomponik, w kolejnej, 18 już odsłonie hitowego show Polsatu szykują się spore zmiany w składzie jury. Zabraknie nie tylko Skrzyneckiej, ale również Michała Wiśniewskiego. Aktorka i wokalistka uwielbiana przez widzów z programem związana była od samego początku. 

"Katarzyna Skrzynecka związana była z muzycznym show już od pierwszej edycji, w której wystąpiła, jako uczestniczka. Wtedy olśniła swoim scenicznym talentem zarówno widzów, jak i jurorów, co zapewniło jej zwycięstwo. 

Reklama

Przez 16. kolejnych sezonów gwiazda zasiadała w fotelu jurorskim, dając kolejnym uczestnikom wsparcie i służąc własnym doświadczeniem. W każdym potrafiła odnaleźć jego silne strony i podpowiedzieć, jak jeszcze doskonalić swój warsztat. Jej wielką wartością jest ogromna serdeczność, poczucie humoru, życzliwość, ale również perfekcjonizm.

Telewizja Polsat pragnie podziękować Katarzynie Skrzyneckiej za nieocenione zaangażowanie w tworzenie uwielbianego przez widzów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez stację.

W 2014 roku wystąpiła w 1. edycji jako uczestniczka i w wielkim stylu zwyciężyła. Od kolejnego sezonu zasiadała w jury, aż do teraz. Przez lata zdobyła sympatię i uznanie widzów. Ich zdaniem wprowadzała do show wyjątkową atmosferę - szczególnie lubili jej emocjonalne reakcje na występy uczestników.

Czytaj więcej: Katarzyna Skrzynecka odchodzi z "Twoja twarz brzmi znajomo"

Wielkie zmiany w jury "Twoja twarz brzmi znajomo"

Od samego początku trwania programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zasiadała niezmiennie tylko jedna osoba - Małgorzata Walewska. W drugiej edycji dołączyła do niej Katarzyna Skrzynecka, zastępując Katarzynę Kwiatkowską. Te dwie jurorki pozostały w show do 17. sezonu. Na dwóch pozostałych fotelach natomiast następowały rotacje.

Do tej pory w jury "Twoja twarz brzmi znajomo" zasiadali: Paweł Królikowski (12 edycji), DJ Adamus, Dj Gromee, Kacper Kuszewski, Adam Stycharczuk, Krzysztof Cugowski, Bartek Kasprzykowski, Robert Janowski, a w ostatniej edycji dołączył także Michał Wiśniewski.

Jak wiemy z ostatnich informacji, lidera "Ich Troje" również nie zobaczymy w kolejnej odsłonie programu. W składzie szykują się więc duże zmiany.

Od 2014 roku wierni programowi "Twoja twarz brzmi znajomo" są natomiast Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Co z uczestnikami nowego sezonu?  Uczestników wiosennej edycji programu poznamy już wkrótce. Wiadomo, że jedną z nich będzie osoba niemedialna. Uczestnik został wyłoniony w ramach zewnętrznego castingu, który skończył się 15 grudnia 2022 roku. Pozostała siódemka gwiazd zostanie tradycyjnie skompletowana w ramach wewnętrznych castingów.

Domyślacie się, kto może zastąpić Wiśniewskiego i Skrzynecką?

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka | Twoja twarz brzmi znajomo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy