Reklama

Ujawniono nowe fakty. Tak Kate Middleton przygotowywała się do roli księżnej

Kate Middleton nim została żoną księcia Williama, uczestniczyła w specjalnych lekcjach, które miały pomóc jej stać się bardziej dystyngowaną. Eksperci będący blisko rodziny królewskiej donoszą, że przyszła księżne Cambridge sama wpadła na pomysł odbywania zajęć.

Kate Middleton została żoną księcia Williama w 2011 roku. Jej ślub z wnukiem Elżbiety II śledziły milion widzów na całym świecie. Księżną Cambridge od tego czasu wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i opinii publicznej. Kate Middleton perfekcyjnie pełni rolę reprezentantki rodziny królewskiej. I jak twierdzą niektórzy komentatorzy, to od niej zależy przyszłość brytyjskiej monarchii. Księżna najwyraźniej zdawała sobie sprawę z obowiązków, jakie przyjmie na siebie, wychodząc za mąż za Williama, bo już przed ślubem przygotowywała się do roli członka rodziny królewskiej.

Reklama

Przyszłość brytyjskiej monarchii w rękach Kate Middleton >>


Będący blisko dworu dziennikarz i komentator Duncan Larcombe w wywiadzie dla “Ok! Magazine" zdradził, że Kate Middleton przed ślubem uczęszczała na lekcje wymowy, by brzmieć bardziej “królewsko". Dziennikarz rozmawiał z nią po raz pierwszy w 2005 roku, gdy była na nartach z książętami Williamem, Harrym oraz Karolem w Szwajcarii — już wówczas bardzo ładnie się wyrażała. Zdaniem Duncan Larcombe akcent oraz ostrożność, z jaką Kate się wypowiada i wymawia poszczególne wyrazy, choć są efektem szkolenia, to aktualnie stały się jej naturalnym sposobem mówienia i doskonale pasują do przyszłej królowej.

Dziennikarz podkreśla, że:

Kate Middleton nigdy nie zaprzeczyła informacji, że uczestniczyła w lekcjach dykcji. Niezależnie od tego, czy jej sposób wypowiadania się jest wyuczony, czy naturalny, należy przyznać księżnej Cambridge, że wysławia się ona niezwykle elegancko, jak przystało na przyszłą królową.

***

Zobacz także:

Zasady stylu księżnej Kate

Kate Middleton zerwała przyjaźń z powodu przyjęcia

Księżna Kate zaskoczyła dzieci! W tej roli jeszcze jej nie widzieliście!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | księżna Cambridge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama