Reklama

Reklama

Viki Gabor nieustannie mierzy się z hejtem. To zdradzili jej rodzice

Viki Gabor ma dopiero 14 lat, jednak jest już jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Nastolatka regularnie koncertuje, nagrywa własne utwory i jest inspiracją dla wielu młodych ludzi. Viki Gabor pochodzi z romskiej rodziny. Jak się okazuje, dziewczyna musiała wielokrotne mierzyć się z hejtem i rasistowskimi komentarzami.

Viki Gabor zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "The Voice Kids", w którym zajęła zaszczytne, drugie miejsce. Mimo że nastolatka nie wygrała muzycznego show, jej kariera szybko nabrała tempa.

14-latka urodziła się w Niemczech, a dzieciństwo spędziła w Anglii. Gdy miała 7 lat jej rodzina powróciła do Polski. Od tego czasu Viki Gabor mieszka w Krakowie. 

Młoda artystka w programie "Uwaga! Kulisy sławy" emitowanym na antenie TVN zdradziła, jak wygląda jej codzienność. "Trochę brakuje mi takiego normalnego kontaktu z rówieśnikami. Cały czas jestem w drodze z rodzicami, więc brakuje mi w tym przyjaciół" - zaznaczyła w rozmowie z mediami.

Reklama

Rodzice Viki Gabor szczerze o jej popularności. "Nasze życie przewróciło się do góry nogami"

Jak nietrudno się domyślić, życie Viki Gabor to ciągła trasa koncertowa. Nastolatka bierze udział w programach muzycznych, festiwalach i innych artystycznych przedsięwzięciach. To sprawia, że ciągle podróżuje. Towarzystwa dotrzymuje jej kochająca rodzina.

Mama Viki Gabor jest podobnego zdania. Tłumaczy, że jest spokojna o przyszłość Viki, bo wie, że ta jest rozsądną i odpowiedzialną osobą. "Zachowuje się, jak każda inna nastolatka - raz ma lepsze dni, raz gorsze, ale zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków w stu procentach" - zaznaczyła kobieta. 

Viki Gabor nieustannie musi mierzyć się z hejtem

Młoda piosenkarka wielokrotnie musiała mierzyć się z hejtem, związanym z jej romskim pochodzeniem. Rodzice Viki Gabor przyznają, że rasistowskie komentarze w stosunku do ich rodziny niestety nie są rzadkością. Jakiś czas temu tata wokalistki został dotkliwie pobity. Dariusz Gabor bronił córki przed wulgarnymi napastnikami.

Tak drastyczne sytuacje są na szczęście rzadkością. Viki Gabor często jednak jest ofiarą internetowego hejtu. To obciążające psychicznie, zwłaszcza dla młodej dziewczyny, która dopiero wkracza w dorosłość. 

***

Przeczytaj również: 

Edyta Pazura szczera do bólu. Chodzi o jej studia

Anna Wendzikowska wypoczywa na Malediwach. "Takie ciało to grzech"

Katarzyna Glinka opala się na plaży nudystów. "Wpuszczają tekstylnych"

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Viki Gabor | hejt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy