Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem z mamą!

Weronika Rosati uwielbia spędzać czas ze swoją mamą, którą traktuje jak najlepszą przyjaciółkę. Nic w tym dziwnego, bo panie doskonale się rozumieją i mogą na siebie liczyć. Trzeba przyznać także, że mimo upływu lat, pani Teresa Rosati wygląda fenomenalnie!

Weronikę Rosati i Teresę Rosati łączy niezwykła więź
Weronikę Rosati i Teresę Rosati łączy niezwykła więź Artur ZawadzkiReporter

Weronika Rosati pokazała mamę! Wygląda fenomenalnie

Weronika Rosati jest szczęśliwą mamą prawie 4-letniej Elizabeth, która jest jej wielką życiową radością. Często w swoich mediach społecznościowych gwiazda chwali się zdjęciami z córka, ale tym razem zaskoczyła fanów i podzieliła się fotografią ze słynną mamą.

Teresa Rosati jest niezwykle dumna z córki, która doskonale radzi sobie zarówno na polu zawodowym, jak i jako mama. Chętnie pomaga Weronice w opiece nad Elizabeth, którą aktorka wychowuje samodzielnie. 

Tym razem gwiazda postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem właśnie z ukochaną mamą. Panie pozują do lustra i wyglądają raczej jak siostry, niż jak matka z córką. 

"Ten moment kiedy Ela śpi i możemy zrobić sobie pierwsze selfie od dawna" - napisała żartobliwie Weronika Rosati pod zdjęciem.

Fani nie szczędzili komplementów paniom, które zachwycają urodą, ale także internauci docenili więź jaka je łączy, co jest po prostu wzruszające. 

"Masz piękną mamę , dałabym wiele aby swoją jeszcze raz przytulić", "Widać że dla mamy jesteś całym światem", "To są wasze bezcenne chwile. Fajnie wyglądacie, to jest słodkie" - pisali fani w komentarzach.

"Love Island #NEWS", odc. 6POLSAT GO

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas