Reklama

Reklama

Weronika Zoń z "Top Model" w nowej fryzurze. Fani krytykują!

Weronika Zoń była uczestniczką ostatniej edycji "Top Model". Teraz opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze, za którą odpowiada fryzjer z programu. Internauci skrytykowali uczesanie. Nie jest to pierwszy raz, kiedy praca tego specjalisty nie podoba się komentującym...

Weronika Zoń. Kim jest?

Weronika Zoń była jedną z kandydatek do wygranej w 10. edycji "Top Model". Już na etapie castingów zwróciła uwagę jurorów i zdobyła złoty bilet - przepustkę wprost do domu modeli. W późniejszym etapie programu dziewczyna jednak nie radziła sobie już tak dobrze i odpadła tuż przed finałem.

Mimo że przed decydującymi odcinkami w "Top Model" są przeprowadzane metamorfozy uczestników, fryzura Weroniki Zoń pozostała właściwie taka sama. Jedynie podcięto jej końcówki i odświeżono kolor. Inne dziewczyny przeżywały drastyczne cięcia lub zmiany koloru.

Reklama

Weronika Zoń. Nowa fryzura

Teraz jednak Weronika Zoń przeszła prawdziwą metamorfozę, za którą odpowiedzialny jest fryzjer znany z programu, Łukasz Urbański. Modelka ma klasyczną grzywkę, cieniowane włosy i nowy kolor. Trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej.

Weronika Zoń. Krytyka fanów

To jednak nie spodobał się jej fanom. W komentarzach pojawiają się krytyczne zdania zwracające uwagę na to, jak bardzo nowa fryzura postarzyła Weronikę. Niektórzy internauci podkreślili, że włosy im się podobają, ale makijaż dziewczyny dodaje jej lat.

Weronika Zoń. Fryzjer z Top Model

Fryzjer, który wykonuje metamorfozy uczestników "Top Model", jest od lat krytykowany przez fanów programu. Głównym zarzutem jest fakt, iż niektóre modelki muszą mierzyć się z całkowitą przemianą, podczas gdy inne, tak jak Weronika, nie przechodzą właściwie żadnych zmian.

W poprzedniej edycji programu szczególnie krytykowana była przemiana Olgi, której długie włosy zostały obcięte praktycznie na zapałkę. Widzowie zwracali uwagę na fakt, że krótka fryzura dodała dziewczynie lat i niekorzystnie wpłynęła na jej urodę.

Czytaj więcej:

Dominika Wysocka wygrała 10. edycję Top Model. Kim jest zwyciężczyni?

"Top Model 10": Oświadczyny w finale programu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Top model | Weronika Zoń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy