Reklama

Wiktoria Gąsiewska świętuje. To już pierwsza rocznica jej związku

Wiktoria Gąsiewska nie może narzekać na swoje życie zawodowe - gwiazda wciąż dostaje ciekawe propozycje, a jej kariera nie zwalnia. Układa jej się również prywatnie. Niedawno obchodziła pierwszą rocznicę związku z Jasperem Sołtysiewiczem. Z tej okazji dodała kilka romantycznych zdjęć z gór.

Wiktoria Gąsiewska - kariera zawodowa

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych aktorek i celebrytek młodego pokolenia. Ma dopiero 24 lata, a już wystąpiła w wielu serialach i filmach oraz programach telewizyjnych. Jej kariera wciąż nabiera rozpędu.

Gwiazda aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. Regularnie dzieli się z nimi ważnymi momentami z życia i dodaje zdjęcia z różnych okazji. Na Instagramie Gąsiewską obserwuje aż ponad milion użytkowników.

Reklama

Czytaj także: Wiktoria Gąsiewska eksponuje długie nogi. "Ślicznotka"

Życie prywatne Wiktorii Gąsiewskiej

Jeszcze w nastoletnim wieku Gąsiewska związała się z Adamem Zdrójkowskim, z którym występowała w "Rodzince.pl". Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu, a para rozstała się się dwa lata temu.

Następnie aktorka związała się z kolegą po fachu, Jasperem Sołtysiewiczem. Mężczyzna jest starszy o dwa lata. Wystąpił m.in. w serialach "Znaki", "Mecenas Lena Barska" czy Miłość na zakręcie". Największą popularność zyskał dzięki roli w "Barwach szczęścia".

Wiktoria Gąsiewska świętuje rocznicę związku

Ostatnio Gąsiewska podzieliła się kilkoma zdjęciami z chłopakiem z powodu wyjątkowej okazji. Okazuje się, para obchodziła pierwszą rocznicę swojego związku. Gwiazda wstawiła na Instagrama kilka romantycznych fotografii z górskiej wyprawy.

Zobacz również: Wiktoria Gąsiewska intymnie. Jej partner zareagował od razu


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy