Reklama

Reklama

Zaczynali w "Tańcu z Gwiazdami". Czym zajmują się dziś?

Swoją karierę zaczynali jako trenerzy tańca w popularnym programie. Szkolili gwiazdy i celebrytów, a wkrótce potem sami pojawiali się na ściankach. Udział w show okazał się dla nich trampoliną do sławy. Dziś prowadzą własne biznesy, grają w serialach i realizują autorskie projekty – tak potoczyły się kariery tancerzy z pierwszych edycji "Tańca z Gwiazdami".

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel był związany z "Tańcem z Gwiazdami" od samego początku powstania programu. W pierwszej edycji mistrz tańca czuwał nad rozwojem tanecznych zdolności Katarzy Skrzyneckiej. Para zajęła wówczas czwarte miejsce i odpadła tuż przed wielkim finałem. W drugim sezonie show Marcin Hakiel był mentorem Katarzyny Cichopek. Para nie tylko zwyciężyła, zdobywając Kryształową Kulę, ale również zakochała się w sobie. We wrześniu 2008 roku Cichopek i Hakiel powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Marcin Hakiel po wygranej w drugiej edycji zrobił sobie krótką przerwę. Po czterech latach powrócił do programu "Taniec z Gwiazdami", by zatańczyć z Dorotą Deląg (dziewiąta edycja). Para odpadła jednak stosunkowo wcześnie, zajmując dopiero 10. miejsce. Obecnie Hakiel prowadzi własną szkołę tańca, która bardzo dobrze prosperuje. Razem z żoną, Katarzyną Cichopek, często pojawiają się również w programach telewizyjnych - najczęściej w roli jury.

Reklama

Program przyniósł Marcinowi Hakielowi nie tylko rozpoznawalność, ale również miłość. 

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś rozpoczęła swoją przygodę z "Tańcem z Gwiazdami" w 2005 roku. Program szybko przyniósł tancerce ogromną popularność. Herbuś brała udział jedynie w dwóch edycjach show. W drugiej szkoliła Jakuba Wesołowskiego, natomiast w czwartej Marcina Mroczka. W obydwu przypadkach Herbuś dotarła do finału. Po zrezygnowaniu z udziału w tanecznym programie zajęła się aktorstwem.

Po zakończeniu przygody z show kariera Edyty Herbuś nabrała tempa. Mistrzyni wzięła udział w programie wokalnym "Jak oni śpiewają?", wystąpiła w licznych serialach: "Klan", "Ojciec Mateusz", "Samo życie", "Tylko miłość", "Bodo", "Na dobre i na złe". Obecnie można podziwiać ją również na deskach teatralnych. 

Edyta Herbuś jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 230 tys. osób. 

Rafał Maserak

Rafał Maserak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy w Polsce. Posiada najwyższą taneczną klasę "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. W programie "Taniec z Gwiazdami" bierze udział od pierwszej edycji, w której szkolił dziennikarkę Klaudię Carlos-Machej. Para zajęła wówczas 6. miejsce.

W drugiej edycji show Rafał Maserak tańczył z aktorką Małgorzatą Foremniak. Para w tanecznych zmaganiach dotarła do finału i zdobyła drugie miejsce, jednocześnie wywołując ogromne poruszenie swoim romansem.

Rafał Maserak to weteran programu "Taniec z Gwiazdami". Brał udział w większości edycji. Widzowie pokochali go za spontaniczność i poczucie humoru. Tancerz mimo upływu lat dalej szkoli gwiazdy. Rozpoznawalność, jaką zyskał, pozwala mu brać udział również w innych projektach medialnych. Maserak wystąpił między innymi w epizodycznej roli w serialu "Na dobre i na złe". W 2016 roku zwyciężył w specjalnej edycji programu kulinarnego "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", a w 2019 brał udział w "Ninja Warrior Polska".

Anna Głogowska

Anna Głogowska to kolejna mistrzyni, która w "Tańcu z Gwiazdami" odnalazła  miłość. Już w pierwszej edycji popularnego show, szkoląc Witolda Paszta, dotarła do finału. W  kolejnych edycjach tancerka rozwijała zdolności taneczne między innymi Kacpra Kuszewskiego, Roberta Rozmusa, Łukasza Zagrobelnego, Piotra Zelta, Piotra Szwedesa czy Roberta Korzeniowskiego.

W drugiej edycji Anna Głogowska tańczyła z Piotrem Gąsowskim. Piękna mistrzyni oczarowała  aktora, niedługo po zakończeniu show para potwierdziła swój związek. Po kilku latach para zdecydował się rozstać. Obecnie Anna Głogowska jest mamą 14-letniej Julii i razem z Gąsowskim tworzą patchworkową rodzinę.

Anna Głogowska bierze udział w różnych projektach medialnych. Rzadziej zajmuje się tańcem, częściej występuje w roli prowadzącej imprez. Głogowska aktywnie działa w mediach społecznościowych.

Robert Kochanek

Robert Kochanek debiutował na telewizyjnym parkiecie już w pierwszej edycji z 2005 roku. W kolejnych edycjach tańczył między innymi z Małgorzatą Sochą, Joanną Korniewską, Joanną Liszowską czy Darią Widawską. Mimo wysiłku, jaki Kochanek wkładał w szkolenie gwiazd, ani razu nie wygrał Kryształowej Kuli. Charakterystyczne nazwisko oraz uroda, zagwarantowały mu jednak sympatię widowni. W 2016 roku tancerz zrezygnował z dalszego udziału w show.

Po zakończeniu przygodny z "Tańcem z Gwiazdami" Robert Kochanek rzadziej pojawiał się na salonach. Kontakt z fanami utrzymywał głównie dzięki mediom społecznościowym.

Tancerz i choreograf jest obecnie właścicielem szkoły tańca. Robert Kochanek niedawno zdecydował się na udział w programie randkowym "40 kontra 20".  43-letni singiel  wierzy, że w nim odnajdzie prawdziwą miłość. 

Izabela Janachowska

Najbardziej znana w Polsce "wedding plannerka" również rozpoczynała swoją karierę od "Tańca z Gwiazdami". Chociaż w programie pojawiła się dopiero w dziewiątej edycji, szybko zdobyła  rozpoznawalność i sympatię widzów. Wkrótce z powodu kontuzji Janachowska musiała zrezygnować z kariery tanecznej.

Izabela Janachowska po odejściu z tanecznego show poznała Krzysztofa Jabłońskiego. Starszy o 26 lat biznesmenem zakochał się w tancerce ze wzajemnością. Para pobrała się i wspólnie wychowuje synka. Janachowska prowadzi własny biznes i realizuje się jako doradczyni ślubna. Prowadzi również konto na YouTube - jej filmy, w których udziela ślubnych rad oraz rozmawia z gwiazdami, biją rekordy popularności.

Niedawno media obiegła widomość, że Izabela Janachowska powróci do "Tańca z Gwiazdami", tym razem jednak wystąpi w innej roli. Będzie prowadzącą nowej edycji tanecznego show. 


Ewa Szabatin

Ewa Szabatin łącznie brała udział w trzech edycjach "Tańca z Gwiazdami". Szkoliła aktorów: Przemysława Sadowskiego, Rafała Olbrychskiego i Mateusza Damięckiego. Po zakończeniu przygody z telewizją postanowiła rozwijać inne zdolności.

Szabatin po odejściu z programu zajęła się projektowaniem odzieży. Na początku oferowała kostiumy taneczne, z czasem zaczęła tworzyć również suknie wieczorowe. Ubierała gwiazdy, m.in. Michała Piróga czy Dawida Kwiatkowskiego. Obecnie Ewa Szabatin promuje również zdrowy tryb życia. Zachęca swoich obserwatorów do regularnych treningów i dbania o siebie. 

Przeczytaj również:

Joanna Liszowska odpoczywa na jachcie i martwi się o biust. "Wypadnie"

Te triki sprawią, że makijaż przetrwa całą noc 

Niedźwiedź wszedł do restauracji. Tłumy ruszyły za nim

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | Tancerze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje