Reklama

Zakochana Sandra Kubicka! Tak promienieje przy Baronie

Sandra Kubicka jest od kilku miesięcy szczęśliwie zakochana i na każdym kroku chwali się swoim szczęściem. Wybrankiem pięknej modelki jest muzyk zespołu Afromental i juror "The Voice of Poland", Alek Baron. Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę, a fani już przebąkują o ślubie!

Sandra Kubicka i Aleksander Baron ujawnili swój związek jesienią 2021 roku. Wcześniej unikali odpowiedzi na pytanie czy są parą, a modelka zarzekała się wręcz, że łączy ją z muzykiem Afromental tylko przyjaźń. Fani zaczęli jednak łączyć fakty i szybko zauważyli, że Kubicka pojawiła się na na Instastories w koszulce Barona oraz biżuterii jego byłej dziewczyny, Kasi Nast, z którą utrzymuje on wciąż bardzo przyjazne stosunki. Baron wystąpił natomiast na planie "The Voice of Poland" w koszuli z kolekcji, którą Sandra stworzyła współpracując z jedną z marek odzieżowych. Modelka wspominała także, że w jej życiu pojawił się wreszcie "dojrzały" mężczyzna, a nawet napisała na Instagramie, że "życzy każdemu takiej pięknej, dojrzałej i spokojnej miłości, jaką odnalazła". 

Reklama

W końcu zakochani przestali ukrywać swoją miłość, a w mediach społecznościowych zaroiło się od ich wspólnych zdjęć. W październiku muzyk opublikował na Instagramie fotkę, na której pozuje z ukochaną, gryząc ją w twarz i trzymając ją za biust. Pod zdjęciem napisał:

Sandra odwdzięczyła mu się zdecydowanie dłuższym wpisem, w którym wyznała, że od dłuższego czasu jest szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. 

- napisała na Instagramie pod filmikiem, na którym widać, jak wraz z muzykiem śmieje się, odpoczywa na wakacjach i leniuchuje w łóżku. 

Sandra Kubicka promienieje przy Baronie. "Życie jest prostsze z tobą, bratnia duszo"

Mijają miesiące, a uczucie między modelką i muzykiem jest coraz mocniejsze. Sandra Kubicka na bieżąco wrzuca na Instagram zdjęcia z ukochanym, przy którym promienieje i pięknieje w oczach. Zakochani wspólnie podróżują, pojawiają się na ściankach, Sandra towarzyszyła Baronowi podczas nagrań programu "The Voice of Poland", a on zaprosił ją ostatnio na romantyczną randkę i zabrał na ostrygi. 

Nic dziwnego, że zakochana i szczęśliwa Sandra Kubicka wrzuciła właśnie fotkę, na której pozuje rozmarzona i przytulona do muzyka, a pod nią zamieściła jedno, wiele mówiące zdanie:

Zazdrościcie im takiej miłości? Myślicie, że skończy się ślubem?

***
Zobacz również:


Romantyczna randka Kubickiej i Barona!

Blanka Lipińska zaszalała na wakacjach. Ale zdjęcia! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy