Reklama

Reklama

Zapłacił prawie milion dolarów za kolację z Polką. Kim jest Natalia Janoszek?

Od wczoraj w mediach aż huczy o polskiej gwieździe, która sprzedała kolację greckiemu milionerowi za prawie 1 milion dolarów. Kim jest Natalia Janoszek, znana aktorka Bollywood? Z czego zasłynęła nasza rodaczka? Jak wygląda jej kariera?

Kim jest Natalia Janoszek?

Natalia Janoszek to 31-letnia aktorka urodzona w Bielsku-Białej. Jako dziecko była związana z zespołem pieśni i tańca "Beskid", a później "Bielsko". Uczęszczała do Bielskiej szkoły aktorskiej. Skończyła Instytut Teatralny i Filmowy w Nowym Yorku i West Hollywood w USA oraz kierunek Magister International Business Program na Uniwersytecie Warszawskim.

Natalia Janoszek — kariera i filmy

Bielszczanka rozpoczęła swoją karierę nie jako aktorka a jako modelka. Debiutowała w wieku 16 lat w regionalnym konkursie "Miss Polski Nastolatek", po którym była reprezentantką Polski w aż 40 kolejnych konkursach piękności. W 2012 roku, biorąc udział w konkursie "Supermodel International" w Bangkoku, została zauważona przez agentów reżyserów. Wtedy rozpoczęła się jej kariera aktorska na Zachodzie. 

Reklama

Jeszcze w tym samym roku zagrała główną rolę w bollywoodzkim filmie "Dreamz". Trzy lata później wzięła udział wraz z Lindą Blair w amerykańskim dokumencie "The Green Fairy". Dwa lata temu można było ją podziwiać w głównej roli w filmie "Chicken Curry Law", w którym zagrała u boku znanego w Bollywood aktora - Ashutosha Rana. W tym samym roku zagrała jeszcze w komedii z Lukem Wilsonem.

Natalia Janoszek grała również w polskiej produkcji — filmie "365 dni".

Dwukrotnie zdobyła JIFFA dla najlepszej aktorki międzynarodowej, dzięki czemu jest jedyną polską aktorką wyróżnioną tą nagrodą filmową.

W 2016 roku pojawiła się jej książka o pracy aktorki w Bollywood pt. Za kulisami Bollywood".
Znana jest również z brania udziału w licznych akcjach charytatywnych, i to właśnie na jednej z nich grecki milioner wylicytował kolecję z Natalią za prawie 1 milion złotych. Sama artystka w wywiadach często podkreśla, że ma plany zaangażować się w aktorstwo w polskich filmach.

Zobacz również:

Księżna Kate nie może tego zrobić. Żyje jak w klatce!

Marcin Mroczek z żoną. Ukochana aktora przyćmiła go w weselnej stylizacji!

Kobieta nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Urodziła w osiem minut!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje