Reklama

Reklama

Zdjęcie Lewandowskich rozgrzało internet! Idealna para?!

Robert Lewandowski opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z żoną, Anną Lewandowską. Ta sama fotografia znalazła się również na profilu trenerki. Para wspólnie pręży muskuły. Chociaż Lewandowska wygląda fenomenalnie, to Lewy przykuł uwagę internautów. „Nawet pod pachą wyrzeźbiony" – zachwycali się fani piłkarza.

Lewandowscy zapozowali na siłowni

Robert i Anna Lewandowscy lubią wspólnie ćwiczyć, czego dowodem jest zdjęcie, które para niedawno opublikowała w social mediach.

Fotografia została najprawdopodobniej wykonana po treningu. Widać na niej Anię i Roberta, którzy prezentują swoje sylwetki. Zachwyca zarówno forma  trenerki,  jak i piłkarza. Jednak w komentarzach znacznie więcej osób zwraca uwagę, na wyrzeźbione ciało Roberta Lewandowskiego.

Napastnik Bayernu Monachium postanowił zapozować do zdjęcia bez koszulki. Piłkarz wyeksponował idealnie wyrzeźbioną klatkę piersiową. To nie umknęło uwadze internautów, którzy nie kryli zachwytu w komentarzach. Chociaż od momentu publikacji posta nie minęła jeszcze doba, zdjęcie Lewandowskich uzyskało już ponad 600 tys. polubień. To niezwykle imponujący wynik.

Reklama

Zofia Zborowska-Wrona komplementuję formę Lewandowskiego

Internautów rozbawił komentarz, który pod postem Ani Lewandowskiej zamieściła  Zofia Zborowska-Wrona. Aktorka zażartowała: "Lewy ma wincyj mięśni na brzuchu, niż ja na całym ciele". 

Fotografia pary spodobała się także Julii Kuczyńskiej, szerzej znanej jako Maffashion. Influencerka w komentarzu napisała: "Ale duet!".

Pod postem nie brakowało również zachwytów oddanych fanów pary. "Ania, ciało twojego męża to po prostu ogień" - komentowały internautki. Sylwetka piłkarza tak spodobała się użytkownikom aplikacji, że niektórzy zaczęli wątpić w to, że Robert Lewandowski naprawdę istnieje.

***

Przeczytaj również: 

Najgorsze, co możesz zrobić z paznokciami. Te stylizacje szokują!

Agnieszka Woźniak-Starak kocha czarne stylizacje! Nie ona jedyna!

Maja Hyży chce już ślub! Tylko jej partner odwleka...?!

Zobacz również:  

 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy