Reklama

Zofia Zborowska pokazała córkę! Burza w komentarzach!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niedawno zostali rodzicami. Mała Nadzieja ma już prawie trzy miesiące i jest dla aktorki i siatkarza wielkim szczęściem. Są jednak chwile, gdy młodzi rodzice są nieco zmęczeni, czym podzielili się z fanami, publikując zabawne zdjęcie z córką.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na rodzinnym zdjęciu z córką

 Zofia Zborowska i Andrzej Wrona tworzą zgrane i szczęśliwe małżeństwo od 2019 roku. W sierpniu 2021 ich rodzina powiększyła się o córeczkę, a świeżo upieczeni rodzice nie kryli radości z tego powodu. 

Wspólnie jednak zdecydowali, że Nadziejka nie będzie pojawiać się zbyt często na ich profilach w mediach społecznościowych. Para robi to, by chronić prywatność dziecka, a w przyszłości z pewnością Nadzieja sama zdecyduje, czy pragnie pokazywać się publicznie. 

Na razie jednak dawkują wrażenia swoim fanom i niekiedy uchylają rąbka tajemnicy. Przy okazji Halloween pozwolili sobie na mały żart i opublikowali zdjęcie całej rodziny. 

Reklama

Na fotografii widać zmęczonego Andrzeja, który trzyma ich psa, Wiesławę. Do zdjęcia pozuje także oczywiście Zofia, która trzyma w ustach smoczka, a na rękach - ich córkę. 

Żart bardzo spodobał się internautom, zwłaszcza tym, którzy są rodzicami. Wśród nich znalazła się Małgorzata Rozenek-Majdan: 

"Poczekajcie na zęby. będziecie mieć kostium na pół roku" - napisała Gosia, jako mama trójki pociech. 

***
Zobacz również: 

Barbara Krafftówna: Latami winiła się za tragiczną śmierć męża...

Kto zmarł w 2021 roku? Te gwiazdy pożegnaliśmy w minionych miesiącach
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | Andrzej Wrona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy