Zofia Zborowska znów jest blondynką. Fani są zachwyceni!

Zofia Zborowska niedawno została mamą i to właśnie wokół macierzyństwa i małej Nadziejki kręci się teraz jej życie. Temat ten zdominował także instagramowy profil aktorki, która, choć nie pokazuje córki, to szczerze dzieli się z fankami radościami i bolączkami młodej mamy.

Zofia Zborowska nie jest już brunetką. Jej nowy wygląd zachwycił także męża, Andrzeja Wronę
Zofia Zborowska nie jest już brunetką. Jej nowy wygląd zachwycił także męża, Andrzeja WronęTricolorsEast News

Gdy Zofia Zborowska i jej mąż Andrzej Wrona rozpoczęli starania o dziecko, aktorka zdecydowała się na zmianę koloru włosów. Gwiazda, która przez wiele lat zachwycała burzą blond loków, skusiła się na czekoladowy odcień i zebrała mnóstwo komplementów.

Gdy chwilę później okazało się, że rodzina siatkarza i aktorki wkrótce się powiększy, niektóre z obserwatorek pisały, że domyślały się, iż nagła zmiana koloru włosów podyktowana jest względami zdrowotnymi. Zofia Zborowska przyznała, że przed zajściem w ciążę przeszła detoks, dbała o ruch i dobre samopoczucie i postanowiła dać odpocząć włosom od mocnych, chemicznych zabiegów. Jej nowe zdjęcia są jednak dowodem na to, że mocno stęskniła się za blondem. 

Zofia Zborowska znów jest blondynką. Fani zachwyceni zdjęciami

Na Instagramie Zofii Zborowskiej ukazały się właśnie dwa nowe zdjęcia, które zaskoczyły fanki. Aktorka pozuje na nich w sportowej bluzie i naturalnym make -upie i prezentuje najnowsze dzieło fryzjerów:

- Równo rok wytrzymałam bez farbowania  fajnie, że włosy odpoczęły ale już mi było tęskno za blondem  także powoli wracamy do jaśniejszych włosów - napisała, ewidentnie ciesząc się z powrotu do blondu. 

Fanki, które zdążyły przyzwyczaić się już do ciemnych włosów aktorki, ostatecznie doceniły tę nagłą zmianę:

- "Blond to Twój kolor !!! pięknie", "Od razu promieniejesz", "Świetna decyzja", "Piękny powrót", "Uwielbiam cię w blondzie" - pisały, komplementując nową fryzurę aktorki. 

Wymowny komentarz zostawił pod zdjęciem także mąż Zborowskiej, siatkarz Andrzej Wrona. Wszystko wskazuje na to, że uwielbia żonę w blond wersji. A jak wam podoba się nowy image aktorki?

Julia Wieniawa otwarcie o scenach łóżkowychNewseria Lifestyle/informacja prasowa

***
Zobacz również:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas