Reklama

Reklama

Żona czeskiego bramkarza kibicuje w bikini: Kim jest Martina Vaclik?

Euro 2020 trwa w najlepsze i już dziś nazywane jest jednym z najciekawszych turniejów ostatnich lat. Tradycyjnie już głośno jest nie tylko o piłkarzach, ale również o ich atrakcyjnych żonach i partnerkach. Kim jest Martina Vaclik?

Martina Vaclik to żona czeskiego bramkarza, Tomasa Vaclika, który 3 lipca 2021 roku, podczas Euro 2020 będzie się starał zatrzymać Danię. Para jest już sześć lat po ślubie i doczekała się dwójki uroczych dzieciaków. 

Thomas i Martina Vaclik mieszkają obecnie w Hiszpanii, gdzie piłkarz broni na co dzień w Sevilli FC. Teraz ciąży na nim jeszcze większa presja niż w klubie - w ćwierćfinałach Euro 2020 Czechy zmierzą się z Danią, która jest nie tylko objawieniem tych rozgrywek, ale już wręcz faworytem całego turnieju!

Martina Vaclik uważana jest w Czechach za jedną z najpiękniejszych WAG's. Żona piłkarza ma zgrabną, wysportowaną sylwetkę i długie włosy, które ostatnio mocno rozjaśniła i wszystko wskazuje na to, że z brunetki staje się stopniowo gorącą blondynką!

Żona bramkarza kibicuje w bikini

Martina Vaclik wspiera męża w sportowej karierze i regularnie wrzuca na Instagram fotki upamiętniające sukcesy bramkarza - tym razem poszła jednak na całość! Kilka dni temu żona czeskiego piłkarza pochwaliła się zdjęciem znad basenu, na którym pozuje w koszulce męża i różowym bikini. Fanom ciężko było pewnie skupić się na sporcie, bo zgrabne, wyćwiczone pośladki Martiny Vaclik skradły cały show. 

Reklama

Wielbiciele czeskiej WAG, czekający na kolejne zdjęcia w bikini będą jednak zawiedzeni. Martina udostępniła już na swoim insta stories relację, z której wynika, że jest już w Baku i tym razem dopingować będzie męża z trybun. Żałujecie? 

***

Zobacz również:

Irina Shayk kusi pośladkami na Instagramie

Opalona Anna Lewandowska w stroju kąpielowym

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje