Reklama

Żona Marcina Mroczka to piękność! Tak wygląda Marlena Muranowicz

Marcin Mroczek, znany głównie z serialu "M jak miłość", zakończył właśnie swoje drugie, zanzibarskie wakacje i podzielił się na Instagramie wrażeniami z urlopu. Aktor przyznał, że jest zachwycony Zanzibarem i na pewno nie raz wróci jeszcze na tę rajską wyspę. Oczywiście w towarzystwie swojej pięknej żony, Marleny.

Marcin Mroczek swoją karierę telewizyjną rozpoczął w roku 2000. To wtedy zadebiutował rolą Piotra Zduńskiego w serialu "M jak miłość". Choć miał wtedy zaledwie 17 lat, to mógł się już pochwalić doświadczeniem scenicznym - od dziecka tańczył w zespole Caro Dance. Swój talent pokazał zresztą kilkukrotnie - docierając do półfinału polskiej edycji "Tańca z gwiazdami" i wygrywając edycję ukraińską. 

Dziś Marcin Mroczek stawia głównie na rozwój swojego Instagrama, na którym dzieli się z fanami migawkami z życia prywatnego. Aktor jest szczęśliwym mężem Marleny Muranowicz i ojcem Ignacego oraz Kacpra. O żonie jednego z bliźniaków głośno jest szczególnie teraz - zdjęcia z Zanzibaru pokazały bowiem, że aktor jest prawdziwym szczęściarzem!

Żona Marcina Mroczka to piękność. Tak bawiła się na Zanaibarze!

Reklama

W 2013 roku Marcin Mroczek poślubił piękną blondynkę, Marlenę Muranowicz. Żona aktora jest właścicielką agencji hostess i modelek i trzeba przyznać, że jest doskonałą reklamą swojej firmy. 

W ostatnich dniach na Instagramie Marleny Muranowicz i jej męża regularnie pojawiały się zdjęcia ze słonecznego Zanzibaru. Żona Marcina Mroczka pozowała m.in. w basenie i pod prysznicem, prezentując idealną sylwetkę, odzianą jedynie w strój bikini. 

Teraz na Instagramie Mroczka pojawił się także pożegnalny wpis, w którym żegna się z Zanzibarem i dzieli się z fanami fotkami przedstawiającymi piękną żonę. Trzeba przyznać, że forma mamy dwójki dzieci faktycznie robi wrażenie, prawda?

***
Zobacz również:

Wieniawa promuje nowy film. Jest w nim "naprawdę niegrzeczną dziewczynką"

Maria Prażuch-Prokop zachwyca sylwetką. Ale piękna!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy