Reklama

Reklama

"Żony Miami": Aneta Glam chwali się luksusowym życiem na Instagramie

Aneta Glam, bohaterka programu "Żony Miami" znana jest z zamiłowania do luksusu, którym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Partnerka 71-letniego biznesmena z Miami opublikowała właśnie nową fotkę z Włoch i zachwyciła fanów!

Aneta Glam to jedna z bohaterek programu "Żony Miami", będącego kontynuacją formatu "Żony Hollywood". Program opowiada o losach pięciu Polek: Sylwii Graff, Eli Pruszyńskiej, Ewy Samej, Karoliny Antoniades oraz Anety Glam, które postanowiły spełnić swój wielki, amerykański sen. 

Jedną z najciekawszych i budzących najwięcej emocji bohaterek jest właśnie Aneta Glam, od dziewięciu lat pozostająca w związku z 71-letnim George’m Wallnerem, uznawanym za jednego z najbogatszych rezydentów Miami i pionierem branży technologicznej z Węgier, który zaledwie w wieku 27 lat założył w Australii Hypercom Corporation. 

Choć para jest już ze sobą prawie od dekady, to wciąż nie mają ślubu - ukochany Anety obiecał bowiem ponoć bratu i synowi, że nigdy się z nią nie ożeni. "Żona Miami" nie wygląda jednak na zmartwioną tym stanem rzeczy i korzysta z życia u boku bogatego męża, chodząc na eleganckie przyjęcia, biorąc kąpiele w szampanie i ćwicząc z trenerem personalnym. 

Reklama

Aneta i George mieszkają w bardzo okazałej rezydencji z widokiem na ocean, są także w posiadaniu jachtu, kilku aut oraz zaufanej grupki pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, by żyło się im jeszcze bardziej luksusowo. 

Aneta Glam zasłynęła także obsesją na punkcie szczupłej, wyćwiczonej sylwetki. "Żona Miami" ciężko trenuje, bo jak przyznaje, miejsce, w którym żyje pełne jest pięknych, szczupłych i młodszych od niej kobiet, więc ma świadomość, że musi pracować ciężej od nich, by wciąż pozostawać w świetnej formie. 

Zobacz również: Ewa Minge oskarżana o pracę w showbiznesie. Padły mocne słowa! 

Aneta Glam pozuje z kieliszkiem, ciesząc się luksusem

Aneta Glam aktywnie działa także na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 50,6 miliona fanów. "Żona Miami" regularnie wrzuca tam zdjęcia oraz filmiki, będące zapisem jej luksusowego życia.

Na najnowszej fotce, która pojawiła się właśnie na Instagramie Anety widać, jak pozuje z kieliszkiem na tle morza i pięknych, włoskich gór. Słynąca z zamiłowania do odkrywania swoich wdzięków blondynka tym razem zdecydowała się na skromną, białą sukienkę i białe okulary. 

- napisała, a fani natychmiast zasypali ją komentarzami:

- "Zapiera dech", "Niesamowite", "Piękne zdjęcie", "Pani Aneto, zabiera mnie Pani w takie miejsca, o których nawet nie myślałam, że mogą istnieć. Dziękuję za tę namiastkę luksusu. Bez nadęcia. Wszystkiego dobrego dla Pani i partnera" - piszą. 

A jak wam podoba się Aneta w takim skromniejszym wydaniu?

Zobacz również:

Dagmara Kaźmierska zwiedza Alanyę. Co ona ma na sobie??

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Żony Miami | Aneta Glam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy