Reklama

Reklama

Panna 2021-12

Grudzień będzie ciekawym i zaskakującym miesiącem dla zodiakalnej Panny, a jedyne na co powinna uważać, to niekontrolowane wydatki i nietrafione prezenty.

Uczucia:

Wenus w Koziorożcu sprawi, że Panna poczuje się w swoim związku na tyle pewnie i stabilnie, że zapragnie pójść o krok dalej i zaplanować coś ważnego dla siebie i swojego partnera na przyszłość. Dodatkowo Mars sprawi, że wszystkie uczucia w grudniu Panna będzie odczuwała mocniej. To przełoży się na jej związek i rodzinę, obdarzy najbliższych dużą ilością uczuć i zaskoczy ich nie jeden raz. Postara się o miły nastrój i przygotuje miłe niespodzianki. Będzie w to zaangażowana całą sobą i włoży w to całą swoją energię.

Reklama

Samotne Panny będą miały szansę poznać kogoś zupełnie innego, niebanalnego, intrygującego. Może być to obcokrajowiec, który zawróci jej w głowie, a znajomość ta, może okazać się jej miłością życia.

Kariera i finanse:

W sferze zawodowej Panna odważy się na mówienie głośno tego, co myśli. Podda również pod wątpliwość to, co jej się nie będzie podobać. Nie będzie uciekać przed dyskusjami, a nawet ostrą wymianą zdań. A wszystko to za sprawą Merkurego w Skorpionie, który da Pannie dużo odwagi i popchnie ją do walki o swoje zdanie. O ile Pannie się to opłaci, pod względem podniesienia wiary w siebie, o tyle zachowania takie, nie przełożą się na większe pieniądze, choć jej ich nie zabraknie. Panna powinna jednak uważać na niepotrzebne i zbyt duże wydatki, gdyż może się okazać, że

pieniądze się jej za szybko rozejdą.

Zdrowie:

Panna nie powinna mieć poważnych problemów ze zdrowiem. To, na co powinna uważać, to odporność, bo w tym okresie znacznie się obniży. Dobra dieta i odpowiednia suplementacja na pewno jej w tym pomogą.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje