Reklama

6 najbardziej toksycznych par zodiaku - to się nie może udać!

Możemy być zakochani do szaleństwa, ale nawet największa namiętność nie pomoże utrzymać związku, jeśli nie będziemy do siebie po prostu dobrani pod względem charakterów, oczekiwań wobec życia itd. W tworzeniu udanego związku kluczowa jest praca nad relacją i naprawdę trzeba się do tego przyłożyć, żeby uniknąć rozczarowań. Z delikatną pomocą na szczęście przychodzi nam astrologia, która poprzez analizę unikalnych cech każdego ze znaków zodiaku, potrafi odpowiedzieć na palące pary pytanie: czy my do siebie pasujemy?

Oczywiście w żadnym razie nie można się tym sugerować, podejmując decyzje - chodzi o delikatną podpowiedź, na co tak naprawdę zwrócić uwagę. Pamiętajmy, horoskop horoskopem, a życie życiem. Każdy z nas jest inny.

Jakie zodiakalne pary wg astrologów nie pasują do siebie?

Lew + Rak

Lew jest znakiem ognia, a Rak jest znakiem wody. Lew pragnie przygody i światła reflektorów, Rak lubi dom i głębszą intymność. Lwy mogą być bardzo szczere i bezwstydnie dzielić się swoimi poglądami, dla Raka może to być zbyt wiele. Ten wrażliwiec może sobie z tym nie poradzić, bo wszystko bierze sobie głęboko do serca. Jeśli Lew nie zrozumie potrzeb Raka, a Rak nie zrozumie sposobu, w jaki działa Lew, związek nie będzie miał przyszłości.

Reklama

Koziorożec + Wodnik

Koziorożec jest znakiem Ziemi, a Wodnik jest znakiem Powietrza. Jako znak Ziemi, Koziorożec jest powolny i dokładny. Lubi robić szczegółowe plany i nie lubi zmian, podczas gdy Wodnik jest znakiem przygody - jest bardzo spontaniczny i działa pod wpływem emocji i chwili. Koziorożec chce gromadzić bogactwo materialne i okazuje miłość w fizyczny, praktyczny sposób. Wodnik potrzebuje niebiańskiej miłości, pragnie kogoś, przed kim może być całkowicie "nagi" - cieleśnie i duchowo. Wodniki nie będą się zbytnio przejmować jedzeniem, seksem czy pieniędzmi, jeśli znajdą kogoś, z kim ich duch dostanie skrzydła, by latać i marzyć. Koziorożec i Wodnik to związek zakazany.

Panna + Bliźnięta

Panna jest znakiem Ziemi, a Bliźnięta są znakiem Powietrza. Panny są praktyczne i mocno stąpają po ziemi, a Bliźnięta są marzycielami. Bliźnięta nie lubią przebywać w jednym miejscu wystarczająco długo i są zawsze w ruchu, wierzą w pomysły i wizje i tak naprawdę nie martwią się o to "jak". Panny też są marzycielami, ale są bardzo praktyczne i koncentrują się na tym, jak realizować plany.  Jeśli Bliźnięta nie zejdą na ziemię, aby pobrudzić sobie nieco ręce pomagając Pannie i przyczynić się tym samym w jakikolwiek praktyczny sposób do wspólnego dobra, Panna szybko się zmęczy i zrezygnuje z tego związku.

Zobacz: Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady. Same też są wierne!

Waga + Byk

Byk jest znakiem Ziemi, a Waga jest znakiem Powietrza. Potrzeba lojalności Byka może wydawać się zbyt duszna dla Wagi, a potrzeba wolności i spontaniczności zmęczy upartego Byka. Oba te znaki są zresztą bardzo uparte i bezkompromisowe, więc nawet mała decyzja, taka jak decyzja o kolorze zasłon, może zdetonować bombę między nimi.

Skorpion + Ryby

Skorpion i Ryby są znakami wodnymi, a zatem bardzo emocjonalnymi, ale to, co je różni, to sposób, w jaki wyrażają swoje emocje, szczególnie w związkach. Skorpiony mogą być lekkomyślne w komunikowaniu emocji, podczas gdy Ryby są niezwykle delikatne. Oba są wolnymi znakami, buzującymi intensywnymi emocjami i chcą żyć pełnią życia, ale Skorpiony mogą mieć tendencję do zazdrości i mogą tłamsić Ryby, pragnąc ich całego czasu i uwagi. Oboje szukają idealnego partnera, oboje odczuwają emocje zbyt głęboko i nie radzą sobie z niezgodą. Ich intensywne emocje, połączone ze sobą mogą po prostu zdmuchnąć zdmuchnąć oboje ze sceny.

Strzelec + Rak

Strzelec jest znakiem Ognia, a Rak jest kardynalnym znakiem wodnym. Po prostu nie mają ze sobą wiele wspólnego. Strzelec lubi odkrywać i mieć nowe doświadczenia, a Rak jest domatorem. Strzelec chce eksperymentować seksualnie, a Rak chce połączyć się głęboko i emocjonalnie. Ich przeciwne natury przyciągają ich do siebie początkowo, ale ich ogromne różnice ostatecznie ich wypalają.

Czytaj też: 

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Sprawdź, czy jesteś na tej liście

Niektóre osoby po prostu nie są warte tego, by być twoimi znajomymi

Gaslighting - jedna z najokrutniejszych form przemocy w związku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama