Reklama

Anielski znak dla trzech znaków zodiaku. Nadejdzie on w grudniu

Aniołowie grudnia w tym roku sprzyjają trzem znakom zodiaku. To właśnie osoby z tej trójki dostaną przesłanie od aniołów i rozsmakują się w szczęśliwych dniach. Dla nich grudzień 2023 oraz Boże Narodzenie będą magicznym czasem. Kto powinien spodziewać się wiadomości z niebios i jak to wykorzystać?

Grudzień pełen magii i aniołów

Grudzień to niezwykły czas w roku dla wielu osób. Związany jest z podsumowaniami, zakończeniem i rozpoczęciem jednocześnie. To czas świąt i odczuwania ich magii. 

 W grudniu nie brakuje także zjawisk astrologicznych, które mają wpływ na poszczególne znaki zodiaku. Pełnia i nów w grudniu przyniosą wiele zmian w naszych zachowaniach według astrologów, a według angelologów - to także czas opatrzności aniołów. 

W ostatni miesiąc roku patronem jest archanioł Haniel, któremu mają pomagać:

  • anioł Nanael - opiekun urodzonych od 13 do 16 grudnia
  • anioł Nithael - opiekun urodzonych od 17 do 21 grudnia
  • anioł Mebahiah - opiekun urodzonych od 22 do 26 grudnia
  • anioł Poyel - opiekun urodzonych od 27 do 31 grudnia

To ci aniołowie będą odpowiedzialni za szczęście trzech wybranych znaków zodiaku. Kto tym razem okazał się być wybrańcem losu i niebios?

Reklama

Bliźnięta będą pielęgnować miłość

Pierwsze przesłanie anielskie na grudzień jest dedykowane osobom urodzonym pod znakiem Bliźniąt. Pełnia w Bliźniętach, która miała miejsce 27 listopada, wciąż ma silne działanie, aż do kolejnego nowiu. 

Nic więc dziwnego, że Bliźnięta są pod specjalną opieką Wszechświata. Dobrze rozpoczęty grudzień będzie dla nich sygnałem, by pielęgnować w sobie piękno pod postacią... miłości. 

Bliźnięta powinny szukać teraz znaków pod postacią aniołów lub piór. Jeżeli dostrzegą taki symbol w swoim otoczeniu, będzie to znakiem, że tuż za rogiem czeka na nich wielka miłość - nowy związek, piękny rodzinny czas, albo miłość do samego siebie. 

Lwy rozwiążą problemy finansowe

Jeżeli urodzeni pod znakiem Lwa niezbyt optymistycznie zaczęli grudzień, znajdując się w tarapatach finansowych, to czas przestać się martwić. Aniołowie ześlą zodiakalnym lwom pomoc. 

Na swojej drodze, gdy ujrzą anielski znak, będzie to wskazówka do rozwiązana wszelkich problemów związanych z pieniędzmi. 

Może też pojawić się pod koniec roku oferta nowej, wymarzonej pracy. Lwy muszą uwierzyć w to, że czeka na nie szczęście i powodzenie finansowe. Aniołowie mają o to zadbać! 

Sprawdź także: Cztery znaki zodiaku, którym „dostanie się” od losu od razu po świętach. Wróżka Aira ostrzega

Koziorożec wybierze właściwą drogę

Słońce w Koziorożcu, które wejdzie w ten znak pod koniec grudnia, będzie miało wpływ na zodiakalne Koziorożce. To na nie także oko będą mieli aniołowie, którzy mają wskazać im dobrą dla niego życiową ścieżkę. 

Koziorożce pod koniec roku mogą odczuwać niepokój i miotać się między różnymi planami na życie. Aniołowie mają za pomocą postawionych na drodze Koziorożców anielskich symboli, wskazać im życiową drogę, która będzie ich rozpieszczać cały kolejny rok. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: astrologia | znaki zodiaku | angelologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy