Reklama

Reklama

Co wydarzy się 28 sierpnia? Odpowiada wróżka Aira

Jaka będzie niedziela? Co wydarzy się w życiu zodiakalnego Barana, Byka czy Panny? Jakie niespodzianki czekają na Byka, Ryby i Skorpiona? Sprawdźcie horoskop dzienny na 28 sierpnia 2022 r., który przygotowała wróżka Aira.

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. - BARAN

Dzisiaj Słońce przyniesie ci towarzyskie niespodzianki. Spodziewaj się telefonów od starych znajomych, a wieczorem zaproszenie na lampkę wytrawnego wina.

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. - BYK

Ktoś z rodziny pomoże ci dziś uporać się z jakąś zaległą sprawą. Po południu ciekawe plotki w gronie przyjaciółek dopieszczą już i tak udany dzień.

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Przygotuj się na rozmowę z szefem. Dotyczyć ona będzie pozyskiwania funduszy na nowe projekty. Szef pokłada w tobie duże nadzieje związane z pomysłami, nie możesz go zawieść.

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. - RAK

Przemyśl bardzo dokładnie jutrzejszą wizytę w banku. To dobry czas na negocjowanie lepszego oprocentowania czy też zmianę lokaty albo założenie nowej.

Reklama

Czytaj także: Tak będzie wyglądał koniec planety. Naukowcy wiedzą, kiedy nastąpi

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. - LEW

Ktoś liczy, że pożyczysz mu znaczną sumę pieniędzy. Niestety, nie jest to dobry czas na pożyczki, czekają cię nieprzewidziane wydatki w ciągu kilku dni.

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. - PANNA

Będziesz dziś pełna energii i będziesz miała pełną głowę pomysłów z każdej dziedziny. Na szczęście nikt nie będzie ci dziś w niczym przeszkadzał, zatem możesz się realizować.

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. - WAGA

Daj więcej siebie swojemu partnerowi. Przyjęta bierna pozycja niczemu dobremu nie służy. Już czas na wspólne rozmowy i szukanie kompromisów w związku, inaczej będzie trudno.

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. - SKORPION

Licz się ze zdaniem innych osób. Owszem, twoje podejście do sprawy będzie się komuś podobało, ale zaczynasz stąpać po bardzo cienkim lodzie. Zachowaj równowagę.

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. - STRZELEC

Korzystaj ze wsparcia innych osób, a nawet czerp od nich energię. Niebawem to ty wreszcie będziesz rozdawać karty i obdarowywać sobą i swoją nową, pozytywną energią innych. 

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. - KOZIOROŻEC

 Niestety, ktoś z bliskich będzie chciał scedować na ciebie swoje obowiązki. Zgodzisz się na to, gdyż wyjścia innego nie będzie, ale zrobisz to już po raz ostatni.

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. - WODNIK

Naprawdę potrzebujesz nadal odpoczynku. Postaraj się znaleźć czas na zwyczajne, drobne przyjemności i zatrzymaj się na chwilę. Wyjdź do lasu na spacer i pooddychaj świeżym powietrzem.

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. - RYBY 

U boku ukochanej osoby znajdziesz dziś ukojenie i wiele cudownych chwil. Zaczniecie wreszcie w pełni korzystać z życia. Jutro udacie się na wspólne zakupy.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy