Reklama

Reklama

Co wydarzy się w najbliższych dniach? Sprawdź horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r.

Co wydarzy się w najbliższych dniach? Na co powinny uważać zodiakalne Barany, Wagi czy Byki. Co będzie się działo w miłosny życiu Wodnika i Panny? Sprawdź swój horoskop na 12-18 września 2022 r.

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. - BARAN

W tym tygodniu wiele spraw ułoży się po twojej myśli. Sprawy zawodowe na plus, bo podejmiesz pracę po przerwie bądź wprowadzisz modyfikacje w prowadzonej działalności. Zajęte Barany będą musiały głębiej zastanowić się nad problemami związku i znaleźć rozwiązanie na ożywienie uczuć. Wolne zaś zrezygnują w obecnym czasie z poszukiwań miłości i skupią swoje działania na sprawach materialnych. 

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. - BYK

Już od samego poniedziałku będziesz energiczny w swoim działaniu. W pracy będziesz czynił tylko to, na co masz ochotę i nie pozwolisz sobie wcisnąć cudzych obowiązków. Zajęte Byki wreszcie postawią siebie na pierwszym planie i dostrzegą, że żyły w iluzji poświęcając się bezsensownie dla partnera. Wolne zaś będą tęsknić za kimś z przeszłości, chociaż mają świadomość, że ta znajomość już nie powróci. 

Reklama

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. - BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu zabraknie ci sił do działania. W pracy przestaniesz się starać i stwierdzisz, że to nie ma sensu, ponieważ szef od dawna nie docenia twojej osoby. Zajęte Bliźnięta będą starały się wyjść na prostą i zażegnać rozgrzane konflikty. Wolne zaś będą tęskniły za kontaktem z osobą, z którą chciałyby być blisko. Poczucie bezsilności zniechęci cię do podejmowania jakichkolwiek wyzwań miłosnych. 

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. - RAK

Aura tego tygodnia przyniesie drobne straty w energii. W pracy szef nałoży na ciebie tyle obowiązków, żeby się z nimi wyrobić na czas, będziesz musiał zostać w firmie po godzinach. Zajęte Raki skonfrontują się z własnymi uczuciami i zapragną wprowadzić zmiany na lepsze, tak by mieć poczucie, że żyją u boku właściwej osoby. Wolne zaś jeśli wyeliminują strach, który nie pozwala im związać się z kimś nowym, to mają szansę na wejście w inspirującą relację. 

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. -LEW

W tym tygodniu wiele spraw ułoży się na twoją korzyść. W pracy przełamiesz opory i zaczniesz działać bardziej aktywnie, uwidaczniając swoją osobę na pierwszym planie. Zajęte Lwy wyciągną pomocną dłoń wobec partnera i rozwiążą jego skomplikowane problemy, podejmując za niego ważne decyzje. Wolne zaś zapomną o nieudanej miłości i zaczną wszystko od nowa. W weekend zabierz się za porządki i oczyszczenie przestrzeni wokół siebie. 

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. -PANNA

Aura tego tygodnia zachęci cię do pokonywania życiowych kryzysów. W pracy podejmiesz próby zmian w wykonywanych obowiązkach bądź uzyskania podwyżki. Zajęte Panny będą starały się ratować związek, który się już wypalił. Wolne zaś nie dostrzegą kogoś, kto bardzo będzie chciał rozgrzać ich skostniałe serce. W weekend dobrze ci zrobi relaks poza domem. 

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. - WAGA

Aura tego tygodnia wywoła w tobie nostalgiczne wspomnienia. W pracy brakować ci będzie kreatywności i nic nie zainspiruje cię do działania. Zajęte Wagi będą odczuwały atmosferę smutku, bo w ich relacji powieje chłodem, a twoje serce prosi o ciepło i ogrzanie. Wolne zaś będą miały problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby na partnera do potencjalnego związku.  W weekend dobrze ci zrobi odpoczynek w domowym zaciszu. 

Czytaj także: Wrześniowa pełnia najbardziej dotknie te trzy znaki zodiaku

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. - SKORPION

W tym tygodniu będziesz starał się wierzyć, że wszystko się polepszy. W pracy odnajdziesz wreszcie spełnienie, a pomocni ludzie pomogą ci, gdy zabraknie ci przy jakimś zadaniu kompetencji. Zajęte Skorpiony pożegnają wreszcie złe chwile i teraz będzie im się wydawać, że wszystko dzieje się dobrze w ich relacji, choć nadal nie idealnie. Wolne zaś zawrą ciekawą znajomość z osobą, z którą mają szansę stworzyć fajny związek. 

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. - STRZELEC

Aura tego tygodnia  obudzi  w tobie kreatywność.  W pracy będziesz musiał skupić się na nowych metodach działania, żeby usprawnić sobie wykonywanie zajęcia. Strzelce będące w stałych relacjach powinny zapomnieć o starych konfliktach i pogodzić się z partnerem, bo przecież im na nim zależy. Wolne zaś poznają  ciekawą osobę,  niestety zacznie ich ona szybko irytować swoimi skrajnymi opiniami. 

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. - KOZIOROŻEC

W tym tygodniu będziesz musiał pomóc szczęściu. W pracy masz szansę podjąć się takich działań, które otworzą ci bramę do kariery, ale ktoś będzie musiał ci w tym pomóc, inaczej nie uda się przekroczyć pewnej granicy. Zajęte Koziorożce powinny poświęcić więcej czasu partnerowi i zaplanować wspólne wyjście. Wolne zaś mają szansę na nowe znajomości, ale powinny być ostrożne, bo ktoś będzie chciał je wykorzystać. 

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. - WODNIK

Wrześniowa aura sprawi, że dopasujesz się do każdej sytuacji. W pracy zamkniesz pewien etap kariery i wejdziesz na nową lepszą drogę, która przyniesie ci wyższe zarobki. Zajęte Wodniki będą zastanawiały się nad końcem relacji, ale w głębi serca nie będą gotowe do straty wciąż nadal ukochanej osoby. Wolne zaś będą miały wrażenie, że na swojej drodze spotykają mało atrakcyjne partie. W weekend dobrze ci zrobi ulubiony sport. 

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 r. - RYBY

W tym tygodniu wszystko ci się uda. W pracy dominować będzie u ciebie siła sprawcza, która pchnie twoje zadania do przodu. Zajęte Ryby będą umieć się porozumieć i przestaną toczyć ze sobą potyczki słowne, które towarzyszyły im od jakiegoś czasu. Wolne zaś zupełnie przypadkiem poznają kogoś, kto zauroczy je od pierwszej chwili. W weekend spędzisz  udany czas w lesie. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop tygodniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy