Cztery znaki zodiaku w maju przekonają się, czym jest róg obfitości. Kto jest na liście?

Druga połowa maja dla czterech znaków zodiaku może okazać się opowieścią, jak z mitu o rogu obfitości. Podwyżka, premia, czy inny sukces może stać się właśnie ich udziałem jeszcze w tym miesiącu.

Złoty maj dla czterech znaków zodiaku
Złoty maj dla czterech znaków zodiaku123RF/PICSEL

Horoskop finansowy na drugą połowę maja. Waga

Waga jest spokojna i rozważna, lubi bezpieczeństwo. W tym miesiącu Waga może też spodziewać się korzystnych rozstrzygnięć w kwestiach prawnych. Jeśli jakaś sprawa tego typu ślimaczy się od dłuższego czasu, to może być moment, kiedy wreszcie znajdzie finał - pozytywny! Na drodze Wagi mogą pojawić się obiecujące możliwości inwestycyjne, które pomogą zarobić więcej albo więcej zaoszczędzić.

Programy o stałym dochodzie mogą być dobrym rozwiązaniem zapewniającym stabilność finansową. Pod koniec miesiąca dotychczasowe inwestycje mogą zacząć generować zyski. Niespodziewany uśmiech losu czeka na Wagę. Waga może otrzymać dobrą wiadomość w pracy. Może ona dotyczyć długo oczekiwanej podwyżki albo premii. Wydarzy się to w zabawnych okolicznościach, choć i dreszczyku emocji nie powinno zabraknąć.

Horoskop finansowy na drugą połowę maja. Wodnik

Wodnik uwielbia pieniądze, a najbardziej lubi patrzeć jak leżą sobie na koncie, a jeszcze bardziej jak się pomnażają. Wodnik lubi oszczędzać i w tym miesiącu będzie miał okazję być dumny z własnych decyzji, dotyczących właśnie oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi. Możesz spodziewać się znacznych zwrotów z poprzednich transakcji finansowych lub prowizji. Dobre inwestycje mogą przenieść finanse Wodnika na zupełnie nowy poziom. Zachowaj jednak czujność, Wodniku, bo niespodziewane wydatki mogą pokrzyżować twoje plany finansowe. Unikaj namawiania do przedłużenia kredytu, ponieważ może to w przyszłości doprowadzić do napięć finansowych.

Lubisz horoskopy? Bądź na bieżąco i sprawdzaj codzienne prognozy od wróżki Airy!

Horoskop finansowy na maj
Horoskop finansowy na maj123RF/PICSEL

Horoskop finansowy na drugą połowę maja. Bliźnięta

Bliźnięta są impulsywne i zrobią wiele, żeby dobrze im się żyło. Lubią sprawiać sobie przyjemności i ułatwiać życie, co może doprowadzać do dziur w domowym budżecie. Jednak w tym miesiącu odkrywanie nowych sposobów zarabiania pieniędzy może doprowadzić Bliźnięta do stanu, w którym w końcu poczują się bezpieczne finansowo. Możliwe, że pojawią się zwroty z dobrze wybranych jakiś czas temu programów inwestycyjnych.

Warto wykorzystać tę dobrą passę, pójść za ciosem i rozejrzeć za kolejnymi możliwościami inwestowania pieniędzy. Pamiętajcie, drogie Bliźnięta, że nawet drobne kwoty, ale odkładane regularnie, przyniosą wam w przyszłości dobre zyski. Szukajcie bezpiecznych sposobów oszczędzania i nie pożyczajcie nikomu pieniędzy. 

Horoskop finansowy na drugą połowę maja. Byk

Byk lubi luksus i pieniądze. Ale lubi też bezpieczeństwo. Czasem trudno mu te dwie miłości pogodzić - chciałby wydawać, ale też mieć bezpieczną tzw. poduszkę finansową. W tym miesiącu pozna nowe sposoby lepszego zarządzania swoimi pieniędzmi. Możliwe, że w końcu na własne oczy zobaczy zyski z poprzednich inwestycji i spłaci część długów.

Okrągła sumka na koncie oszczędnościowym to w przypadku Byka niezła gratka, nic go przecież tak nie cieszy, jak widok własnych pieniędzy, które potencjalnie może wydać na przyjemności. Osoby spod znaku Byka powinny jednak uważać na nadmierne szastanie pieniędzmi, bo ich brak budzi w nich spory lęk, a stres jest ostatnią rzeczą, której potrzebują. Lepiej odpuścić sobie impulsywne zakupy, np. w sklepach z odzieżą - to nie skończy się dobrze dla domowego budżetu. Byki powinny też trzymać się z dala od wszelkich "złotych" biznesów i ryzykownych inwestycji. To nie dla nich!

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas