Jak znaki zodiaku reagują na zdradę? Sprawdź, czego się spodziewać

Opracowanie Anna Gburek

Zdrada w związku zawsze jest trudna, a powiadomienie o niej partnera jeszcze trudniejsze. Jak zareaguje, czy oznacza to koniec waszego związku, czy może jest jeszcze szansa na przebaczenie? Sprawdź, jak zareagują na zdradę poszczególne znaki zodiaku.

Strzelec obojętnie, a Baran głośno. Każdy znak zodiaku inaczej reaguje na zdradę
Strzelec obojętnie, a Baran głośno. Każdy znak zodiaku inaczej reaguje na zdradę123RF/PICSEL

Koziorożec

Koziorożce najbardziej cenią stabilność i bezpieczeństwo. Dobrze czują się w związkach, w których wszystko jest jasne i poukładane. Zdrada może wywrócić im świat do góry nogami. Są jednak w stanie wybaczyć, choć urazę będą trzymać w sobie bardzo długo, co z pewnością odbije się na zaufaniu do partnera czy partnerki.

Wodnik

Wodnik wieść o zdradzie przyjmie zaskakującą dobrze, co jednak okaże się tylko ciszą przed burzą. Jego perfekcjonizm i lojalność nie pozwolą mu na przebaczenie. Choć nie będzie wybuchał i robił zbyt emocjonalnych scen, to jednak zdrada jest gwoździem do trumny waszego związku. Nie pozostanie ci nic, jak spakować walizki.

Ryby

Zdrada tylko pogorszy niską samoocenę ryb. Wieść o niej ryby przyjmą jako afront i winy będą szukać raczej w sobie niż w partnerze. Nie oznacza to jednak, że przebaczą chwilową słabość. Wizja miłości idealnej ryb nie przyjmuje kompromisów i nie ma w niej miejsca na zdrady.

Baran

Na wieść o zdradzie Barany wybuchną jak długo uśpione wulkany i w kilka minut powiedzą, co sądzą o tej sytuacji, nierzadko z lekką przesadą. Ich impulsywny charakter uniemożliwi spokojną rozmowę. W pierwszej chwili nie masz, co liczyć na przebaczenie czy wyrozumiałość, choć z czasem sytuacja ta może się zmienić.

Byk

Byki z wielką determinacją i poświęceniem budują trwałe związki, dlatego wieść o zdradzie może być dla nich druzgocząca. Znaki te nie lubią także zmian, więc są w stanie wybaczyć, aby tylko utrzymać znany porządek. Nie oczekuj jednak emocjonalnych rozpaczy, byki przyjmą to ze spokojem i raczej będą cierpieć w milczeniu.

Bliźnięta

W początkowych fazach związku większym prawdopodobieństwem jest to, że Bliźnięta zdradzą, a nie ich partner lub partnerka. Bliźnięta są żywiołowe i lubią niezobowiązujące flirty. W długich i ustabilizowanych związkach Bliźnięta potrzebują nieustannej adoracji, dlatego ewentualną zdradę wyczują znacznie wcześniej. Choć na wieść o zdradzie mogą zareagować obojętnością, w głębi serca będą czuć się pokonane.

Rak

Rak nie wybacza zdrady. Ceni przede wszystkim wierność i lojalność, którą także obdarza drugą osobę. Na wieść o zdradzie nie licz na przebaczenie i wiedz, że wasza znajomość już dawno przeszła w zapomnienie. Raki długo będą dochodzić do siebie. Jednak, gdy rany się zabliźnią w ten sam sposób cierpliwie i szczerze będą szukać więzi z drugą osobą.

Lew

Zdrada mocno trafi Lwa w jego dumę. Dotąd apodyktyczny i dominujący stanie się bryłą lodu, nieprzeniknioną i nieustępliwą. Lwy raczej nie przebaczają, chyba że partner lub partnerka okażą swoją skruchę i legną do ich stóp; poddadzą się zupełnie woli i rozkazom zdradzonego. Wówczas królewska duma Lwa zostanie mile połechtana.

Panna

Panny są zrównoważone i praktyczne, poprzeczkę stawiają wysoko także w związku. Stopniowo i cierpliwie budują związek, w którym po prostu nie ma miejsca na zdradę. Na wieść o niej Panny z pewnością przeanalizują dobrze cały związek, wyciągną plusy oraz minusy i na tej podstawie rozstrzygną, czy jest szansa odbudowy związku. W większości przypadków możesz już pakować walizki.

Waga

Wagi są bardzo wyrozumiałe. Choć w miłości szukają tej idealnej, w której nie ma miejsca na zdradę, są w stanie ją wybaczyć. Zawsze szukają w drugim człowieku tego, co najlepsze, dlatego chwila słabości może nie oznaczać końca związku. Jeśli jednak tak się stanie, Wagi przez swój sentymentalizm mogą długo dochodzić do siebie.

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Skorpion

Jeśli po zdradzie związek przetrwa, to nie licz na łatwe życie. Skorpion w najmniej spodziewanym momencie znowu ci tę zdradę wypomni. Skorpiony długo chowają urazy i nie zapominają krzywd. Więc związek ze skorpionem po zdradzie z pewnością nie będzie należał do najprzyjemniejszych. W niedługim czasie pewnie i tak się rozpadnie.

Strzelec

Na wieść o zdradzie Strzelec nie będzie przebierał w słowach, jednak szybko może porzucić obrazę i przejść do dobrze znanej codzienności. Osoby spod tego znaku nie chowają urazy, są beztroskie, co może spowodować, że nawet nie zauważą zdrady.

Przeczytaj również:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas