Horoskop finansowy od wróżki Anne. Komu się poszczęści, a kto będzie liczyć straty?

Zodiakalne Byki nie mają co liczyć na dodatkowe pieniądze. Barany nadal muszą rozsądnie wydawać, a dla Lwów będzie to spokojny tydzień. Co jeszcze zobaczyła wróżka Anne? Sprawdź swój horoskop tygodniowy finansowy na 4-10.03.2024 r.

Horoskop finansowy dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop finansowy dla wszystkich znaków zodiaku123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy ogólny na 4-10.03.2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

Już od samego poniedziałku będziesz starał się pracować na wydajniejszych obrotach. W pracy na etacie możesz spodziewać się realizacji projektów zgodnie z planem, który miałeś wcześniej ustalony. Barany będące szefami własnych firm mogą liczyć na dobre stosunki z podwładnymi, co przyczyni się do większej wydajności. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia nie powinny czekać aż praca sama je znajdzie, tylko aktywnie ruszyć do działania. Przyjęcie pomocy przyjaciół okaże się bardzo owocne! W sprawach finansowych zmian na horyzoncie nie widać, dbaj więc o rozsądne wydawanie gotówki.

Horoskop tygodniowy dla Byka

W tym tygodniu będziesz musiał zmierzyć się z przykrymi sytuacjami. W pracy na etacie ktoś podkradnie ci projekt, a ty będziesz musiał udowodnić, że to ty jesteś jego pomysłodawcą. Byki prowadzące własną działalność gospodarczą nie powinny patyczkować się z nieuczciwymi pracownikami. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia zużywają zbyt dużo siły i z tego powodu efekt jest odwrotny od zamierzonego. Brak odpowiedzi na aplikację! W sprawach finansowych nie za dobrze, bo pomimo wysiłków pieniądze nie będą napływać. W weekend warto poświęcić swój cenny czas sztuce, a ona cię zainspiruje.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Marcowa aura zachęci cię do stawienia czoła nowym wyzwaniom. W pracy na etacie wzbierać będą się u ciebie siły i zapragniesz zmienić kierunek swoich działań, bo dotychczasowe obowiązki stały się rutyną. Bliźnięta prowadzące własną działalność gospodarczą odkryją nowe możliwości, które pomogą im wzmocnić pozycje firmy. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą miały problem z doprowadzeniem spraw do końca z powodu własnych emocji. W sprawach finansowych dokładnie analizuj swoją sytuację i zmień swoje podejście do wydatków.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Aura tego tygodnia zachęcać cię będzie do wyzwolenia się z ograniczeń. W pracy na etacie czekają cię przykre niespodzianki z powodu podjęcia ryzyka, bo obdarzyłeś zaufaniem nieodpowiednie osoby. To dobry moment, aby przerwać niekorzystny dla ciebie układ. Raki prowadzące własne biznesy będą starały się wprowadzać zmiany, które mogą być przyczyną konfliktu wśród pracowników. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia mogą liczyć na kilka interesujących rozmów. W sprawach finansowych zakończysz wreszcie spłatę zobowiązania, które było dla ciebie ciężarem.

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Czeka cię spokojny tydzień. W pracy nie pojawią się żadne przeszkody na drodze twego rozwoju zawodowego, a jeśli jakieś będą, to bez problemu je pokonasz. Zajęte Lwy zamiast w towarzystwie partnera wolny czas będą wolały spędzać w gronie nielicznych przyjaciół, co może nie spodobać się ich drugiej połowie. Wolne zaś powinny uważać na kogoś, kto, zamiast dać im miłość może im zaszkodzić.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Początek tygodnia postawi przed tobą kilka wymagań, którym będziesz musiał sprostać. W pracy na etacie pojawi się możliwy skandal wynikający ze stosunków międzyludzkich, bo ktoś zespołu poza firmą będzie pracował z konkurencją. Panny prowadzące własne biznesy będą starały się przekonać do siebie jak największą ilość klientów. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą uchodziły za buntownika, a powinny działać spokojnie, a na pewno dostaną wymarzony wakat. W sprawach finansowych czeka cię konieczność spłaty zaległych zobowiązań, o których już dawno zapomniałeś.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Aura tego tygodnia przyniesie chwilową fascynację nową pasją, w której będziesz upatrywał możliwe źródło zarobku. W pracy na etacie to dobry czas, aby podjąć się oceny tego, co zrobiłeś i zyskałeś i dokonać ewentualnych korekt. Wagi prowadzące własną działalność gospodarczą będą pochłonięte porządkami w dokumentach, które wymagać będą natychmiastowego uporządkowania. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia mogą liczyć na to, że obudzą się w nich artystyczne i literackie ambicje. W sprawach finansowych zdystansuj się do rzeczywistości i naucz się żyć skromniej.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

W tym tygodniu na pewno nie będziesz się nudził. W pracy na etacie szef będzie potrzebował cię co chwile, zacznie cię to irytować. Zachowaj jednak spokój i  daj sobie czas  na  wdrożenie asertywności!. Skorpiony prowadzące własne biznesy zdobędą dobrego wspólnika, na którego zawsze będą mogły liczyć. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia podejmą się pracy tymczasowej, która jednak nie będzie spełniać ich wymagań. W sprawach finansowych będziesz aktywnie torować sobie drogę do sukcesów finansowych, jednak są to plany długofalowe, a na obecny czas możesz potrzebować pomocy przyjaciół i rodziny. .

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Aura tego tygodnia zachęci cię do aktywnej działalności i poszukiwania możliwości rozszerzenia horyzontów. W pracy na etacie nie szukaj tłumaczeń dla decyzji, które podejmujesz, bo okażą się one słuszne. Strzelce prowadzące własną działalność gospodarczą w działaniach powinny posiłkować się kobietami, a aura firmy będzie przyjaźniejsza. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia stłumią swoje ambicje podejmując się pracy, która nie spełnia ich oczekiwań. W sprawach finansowych chwilowo coś będzie przeszkadzało ci w oszczędzaniu, ale już wkrótce wdrożysz w życie całkiem niezły plan.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Czeka cię przyjemny tydzień. W pracy na etacie nie zapomnij o waszym spotkaniu, a nic innego nie zmąci twojego spokoju. Koziorożce prowadzące własne biznesy nie powinny odkładać na później ważnych spraw zawodowych, bo może nie udać im się osiągnąć zamierzonych celów. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia zdecydują się podjąć wakat, który wkrótce okaże się pomyłką. W sprawach finansowych szukaj dodatkowych źródeł dochodu, a poczujesz powiew zapachu pieniędzy i luksusu!

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

W tym tygodniu śmiało będziesz realizował swoje plany. W pracy na etacie twoja wiedza i umiejętność bardzo się przydadzą przy zdobywaniu wyższego stanowiska. Wodniki prowadzące własną działalność gospodarczą mogą spodziewać się dobrych wiadomości i zysków, na których tak bardzo im zależy. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą starały się przekonać do siebie potencjalnego pracodawcę. W sprawach finansowych dobrze będzie ci się wiodło jednak uważaj na zakupach w sieci, bo mogą skusić cię zupełnie niepotrzebne rzeczy. t.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Marcowa aura otworzy cię na nowości. W pracy na etacie nie przegap możliwości, które pozwolą ci zanurzyć się w nieznanym! Ryby prowadzące własną działalność gospodarczą powinny otworzyć się na to, co niesie przyszłość, zamiast kurczowo trzymać się przeszłości. Czas na zmianę taktyki! Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia mają raczej niekorzystny czas na składanie aplikacji, a wszelkie możliwe miejsca pracy będą wymagały natychmiastowych decyzji, na co nie będą gotowe. W sprawach finansowych zacznij twardą ręką rządzić wydatkami, nie tylko swoimi, ale i rodziny.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas