Reklama

Horoskop na piątek. Co się wydarzy 6 maja? Sprawdź, co przepowiedziała wróżka Monika

Horoskop dzienny astrologiczny Moniki na piątek, 6 maja 2022 r. Co czeka Barana, Byka, Bliźnięta, Raka, Lwa, Pannę, Wagę, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika, Ryby? Sprawdź.

  • Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w piątek, 6 maja? Na co musisz uważać? Przeczytaj swój horoskop dzienny.


Horoskop dzienny na piątek, 6 maja 2022 r. - BARAN

Ktoś nowo poznany wkroczy, Baranie, przebojem w twoje życie i ani się obejrzysz, jak będziecie razem. Będziecie mieli szansę stworzyć trwały i udany związek. 

Sprawdź również: Horoskop miesięczny na maj 2022 r. Co czeka wszystkie znaki zodiaku? Odpowiada wróżka Mariwa

Reklama

Horoskop dzienny na piątek, 6 maja 2022 r. - BYK

Twoja odporność może znacznie spaść, przez co będziesz, Byku, bardziej narażony na przeziębienia. Pomyśl o profilaktyce domowymi sposobami, a uda ci się uniknąć dolegliwości.

Horoskop dzienny na piątek, 6 maja 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Piątek nie będzie dla Bliźniąt lekki, na co zanosiło się od dawna. Poradzisz sobie ze wszystkimi sprawami, tylko działaj spokojnie. Pracuj powoli i systematycznie.

Zobacz: Te znaki zodiaku to same problemy - egoiści, gwiazdy i królowe dramatu

Horoskop dzienny na piątek, 6 maja 2022 r. - RAK

Dziś czas na zmiany! Przestać udawać kogoś, kim nie jesteś, zdejmij maskę i bądź sobą. Przed bliską ci osobą i znajomymi nie musisz odgrywać żadnej roli!

Horoskop dzienny na piątek, 6 maja 2022 r. - LEW

Lwy powinny dzisiaj zrozumieć swojego szefa. To, że jest wymagający, wcale nie oznacza, że się uwziął czy chce się wyżyć na każdym, kogo ma w zasięgu wzroku.

Horoskop dzienny na piątek, 6 maja 2022 r. - PANNA

Nie daj się sprowokować w pracy osobie z trygonu ognia. Będzie dzisiaj w kiepskim nastroju, ale ty, Panno, panuj nad nerwami. W przeciwnym razie zepsujesz sobie weekend.

Horoskop dzienny na piątek, 6 maja 2022 r. - WAGA

Gwiazdy mówią dzisiaj bardziej o układach przyjacielskich niż partnerskich. Zadbaj więc, Wago, o kontakt ze znajomymi, których ostatnio zaniedbywałaś. 

Sprawdź: Najmądrzejsze znaki zodiaku

Horoskop dzienny na piątek, 6 maja 2022 r. - SKORPION

Dzisiaj, Skorpionie, w końcu zostanie podpisana z tobą umowa o pracę. Szef poznał cię na tyle dobrze, że postanowił wykorzystać swoje decyzyjne możliwości. 

Horoskop dzienny na piątek, 6 maja 2022 r. - STRZELEC

 Wprawdzie weekend za pasem, ale zorganizuj sobie dzisiaj właściwe stanowisko pracy, ściągnij potrzebne ci materiały. Lepiej mieć wszystko w zasięgu ręki... 

Horoskop dzienny na piątek, 6 maja 2022 r. - KOZIOROŻEC

Czas pomyśleć o zamieszkaniu w jednym mieście, zanim ta odległość stanie się nie do wytrzymania. Nie odkładaj rozmowy z bliską ci osobą. Dziś jest dobry dzień!

Horoskop dzienny na piątek, 6 maja 2022 r. - WODNIK

Dobra forma powinna ci dopisywać przez cały piątek, choć nierytmicznie. Wykorzystuj lepsze chwile na trudniejsze sprawy, których będzie bardzo wiele.

Horoskop dzienny na piątek, 6 maja 2022 r. - RYBY

W sprawach sercowych nie oczekuj dzisiaj, Rybo, specjalnych zmian. Cisza między tobą a bliską ci osobą potrwa jeszcze kilka dni. Niewiele robicie, by to zmienić.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy