Reklama

Reklama

Horoskop tygodniowy SKORPION [28.11-04.12.2022 r.]

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona przygotowała wróżka Anne. Sprawdź, co wydarzy się w dniach 28 listopada-4 grudnia 2022 r.

Horoskop tygodniowy SKORPION [28.11-04.12.2022 r.]

Aura tego tygodnia przyniesie pozytywne wydarzenia miłosne. Wolne Skorpiony stworzą związek, który ich odmieni i pozwoli zaakceptować potrzeby oraz ukryte pragnienia. Te będące w długotrwałych relacjach będą musiały skupić się na tym, by poprawić swoje zachowanie wobec partnera. W sytuacjach zawodowych będziesz mierzył się z brakiem odpowiednich ofert na rynku, a praca w której się znajdujesz będzie wydawała ci się znojna i trudna.

Sprawdź: 2023 to będzie ich rok. Trzy znaki zodiaku będą przyciągać do siebie pieniądze

Reklama

Horoskop tygodniowy finansowy dla SKORPION [28.11-04.12.2022 r.]

Początek tygodnia przyniesie więcej rozczarowań, ale już od połowy rozpoczniesz współpracę z osobami sprawdzonymi i rzetelnymi, dzięki którym możesz więcej zarobić. W pracy pochłoną cię codzienne sprawy jak ważne telefony czy zebrania. Skorpiony prowadzące własną działalność gospodarczą w swoich działaniach powinny przestrzegać prawa i prawidłowo rozliczać się z urzędem skarbowym, bo z czasem prawda wyjdzie na jaw. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia dostaną pracę wedle ich umiejętności. 

Zobacz również: Wielkie zmiany w 2023 roku. Dla czterech znaków zodiaku to będzie kluczowy rok

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop tygodniowy | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy