Karty na 26 lutego. Wróżka Diana stawia tarota wszystkim znakom zodiaku

Poniedziałek! Jaki będzie? Co może się wydarzyć? Sprawdź, co mówią postawione przez tarocistkę Dianę karty Tarota. Horoskop tarotowy dla wszystkich znaków zodiaku na 26 lutego 2024 r.

Tarot na dziś dla wszystkich znaków zodiaku
Tarot na dziś dla wszystkich znaków zodiaku123RF/PICSEL

Tarot na 26 lutego 2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Diany

Tarot dzienny dla Barana

Karta: 8 Buław

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że chwycisz wiatr w żagle i pójdziesz za ciosem. Gdy mowa o związku, trzeba kuć teraz żelazo, póki gorące. Dzwoń, przypominaj się, przymilaj. Wybieraj między skrajnym natręctwem a lodowatym chłodem. Jeśli zrobisz to z wyczuciem, zaciekawisz, a nie zdezorientujesz. W finansach ktoś będzie oczekiwał od Ciebie szybkiej komunikacji. 

Tarot dzienny dla Byka

Karta:  

W relacjach prywatnych przyswój sobie tę prostą prawdę, że o związki trzeba dbać codziennie. Wyrób sobie nawyk mówienia kochanej osobie przynajmniej pięciu miłych rzeczy na dobę. To mogą być drobiazgi w rodzaju: "w tym kol8 Denaróworze Twoje oczy lśnią jeszcze piękniej" albo "wieczór z Tobą jest zawsze najmilszy". W finansach możesz zyskać wiele dzięki unikalnej umiejętności.

Tarot dzienny dla Bliźniąt

Karta:  7 Denarów

W relacjach osobistych warto przestać na chwilę gonić za lepszą przyszłością i zadumać się w podziwie nad tym, co udało się osiągnąć już teraz. Ktoś ma nadzieję, że jest dla Ciebie "wystarczająco dobry", a Wasza teraźniejszość wzmacnia miłosne więzi. Dobrze będzie okazać wdzięczność i serdeczność. W finansach możesz dostrzec pierwsze korzyści nowego rozwiązania.

Tarot dzienny dla Raka

Karta:  Królowa Buław

W relacjach prywatnych nie porzucaj praktycznego myślenia. Być może nie samym chlebem żyje człowiek, jednak przysługi i współpraca są równie ważne dla związku jak dotyk, czułe słowa i prezenty. Pokaż, że wspólna codzienność sprawia Ci radość, a opieka nad domem nie przytłacza. W finansach otaczaj się ludźmi, którzy działają szybko i nie lubią odkładać niczego do jutra.

Tarot dzienny dla Lwa

Karta: 5 Kielichów

 W życiu osobistym możesz mieć do czynienia z osobą pogrążoną w depresji lub w głębokiej żałobie. Pierwsze bardzo często wynika zresztą z drugiego. Możesz zaoferować przyjazne ramię do wypłakania się. Niestety jednak nic więcej nie zostanie dostrzeżone ani tym bardziej zaakceptowane. Ktoś nie umie na teraz kochać. W finansach nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Tarot dzienny dla Panny

Karta: 5 Buław

W relacjach prywatnych ktoś ma nadzieję, że nie obrazisz się, jeśli zechce się on z Tobą trochę podroczyć. Przyjaźń bywa szorstka, a w miłości może znaleźć się miejsce również na ironię. Grunt, żeby nie chować urazy i otwarcie acz z dowcipem sygnalizować, gdy ktoś przekroczy Twoje granice. W finansach możesz wziąć udział w konkursie, mieć ostrą konkurencję. 

Tarot dzienny dla Wagi

Karta:  Świat

 W życiu osobistym miłość może przyjść z najmniej spodziewanego zakątka globu. Niewykluczone, że zakochasz się w osobie, która teoretycznie nie powinna być w Twoim typie. Gdy jednak strzała amora przeszywa serce, umysł pozostaje bezradny. Przynajmniej na jakiś czas. W finansach możesz czerpać zyski ze swojej znajomości wielu ludzi oraz różnych kultur.

Tarot dzienny dla Skorpiona

Karta: Umiarkowanie

W kontaktach osobistych postaw teraz na cierpliwość, delikatność. Możesz mieć do czynienia z kimś, kto został mocno poobijany przez życie. Nie zechce wejść w związek albo - przeciwnie - desperacko do Ciebie przylgnie w poszukiwaniu bezpieczeństwa. W tym wszystkim zadbaj o siebie. Nie bądź wyłącznie naczyniem dla cudzych uczuć. W finansach możliwa będzie ugoda. 

Tarot dzienny dla Strzelca

Karta: Kapłan

W życiu osobistym ktoś sprawdza, czy wybierzesz drogę tradycji, czy raczej skusisz się na eksperyment. Każda z tych opcji ma swoje zalety, ale tylko jedna zyska poparcie Twojego otoczenia. Musisz zdecydować, czy wolisz wsparcie grupy, czy chcesz zbudować zupełnie nową, małą społeczność. W finansach możesz podpisać umowę, pracować dla kogoś oficjalnie.

Tarot dzienny dla Koziorożca

Karta: Kapłanka

W relacjach osobistych szukaj teraz czułego wsparcia osoby, która znana jest z życzliwości, ale nie narzuca się z radami. Jeśli masz w otoczeniu przyjaciółkę, której zawsze możesz wypłakać się w rękaw, pamiętaj, aby i ją zapytać czasem, jak się czuje, czy potrzebuje czegoś. Może się zdziwić, ale będzie wdzięczna. W finansach ktoś chce potajemnej współpracy.

Tarot dzienny dla Wodnika

Karta: Giermek Buław

W relacjach prywatnych ktoś ma nadzieję, że podejdziesz do miłości z humorem, luzem, cierpliwością. Możesz napotkać na swej drodze osobę niedoświadczoną, a za to pełną wdzięku i świeżej fascynacji nowymi doznaniami. W każdym kolejnym związku wejdź w buty nowicjusza, którym przecież jesteś! W finansach entuzjazm będzie równie ważny jak fachowa wiedza. 

Tarot na dziś dla Ryb

Karta: 9 Kielichów

W relacjach prywatnych unikaj ludzi, którzy dynamikę związku opierają na winie i karze. Czasem postąpimy źle. Gdy jedno zadośćuczynienie nie wystarczy, zastanów się, czy funkcjonowanie w nieustannym wstydzie i rozgoryczeniu ma jeszcze sens. W finansach trzeba będzie spłacić swoje długi i ruszyć do przodu z czystą kartą. Nie unikaj odpowiedzialności.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas