Reklama

Kulminacja Bramy Lwa: jedyny taki dzień w roku. Wtedy spełnią się ukryte pragnienia

To moment przełomów, silnych emocji, spełnienia ukrytych pragnień i obrania ścieżki, która do tej pory wydawała się nierealna. Brama Lwa otwiera przed nami bezmiar możliwości. To jedyny taki dzień w roku. Aby jednak móc skorzystać z pokładów energii, które ześle nam wówczas wszechświat, należy pamiętać o pewnych rytuałach. Podstawą – oczyszczenie myśli.

Co to znaczy Brama Lwa? Kiedy energia kosmiczna dociera do Ziemi

8 sierpnia jest w astrologii i numerologii jedną z najważniejszych dat w roku. To wtedy odbywa się bowiem szczególne zjawisko, znane jako Brama Lwa. To czas, w którym wszechświat zsyła w naszym kierunku niesamowite pokłady energii, a pozycja oddalonych miliony kilometrów od Ziemi ciał niebieskich dociera do naszego życia, napełniając je pozytywnym przesłaniem.

Już w starożytności wierzono, że 8 sierpnia jest czasem wzmożonego oddziaływania energii kosmicznej. Portal 88, jak inaczej nazywa się Bramę Lwa, czyli ósmy dzień sierpnia, był obserwowany przez tysiące lat i czczony jako czas, w którym dzieją się cuda.

Reklama

Tego dnia na niebie objawia się specyficzny układ Słońca przebywającego w znaku Lwa, Ziemi oraz gwiazdy Syriusz, który napełnia nas dobrą energią, wspomagając rozstrzygnięcie dylematów i sprawiając, że do głosu dochodzą nawet najbardziej skryte pragnienia.

Zobacz również: Te trzy znaki zodiaku dotknie w sierpniu ręka anioła. Powodzenie gwarantowane

Brama Lwa 2023: kiedy? Manifestacja, medytacja i rytuały oczyszczające

Brama Lwa otwiera się co roku o tej samej porze, dokładnie ósmego dnia sierpnia, dając jednocześnie siłę do mądrego zarządzania naszym własnym potencjałem. Energię tego wyjątkowego momentu wspiera, związana z nieograniczoną obfitością i mocą, numerologiczna 8.

W trakcie panowania liczby osiem poczujemy, jak wypełnia nas odwaga. Zaczną pojawiać się również nowe ambicje. To odpowiedni czas na wzmocnienie swojej wytrwałości i pokonanie tego, co niemożliwe. W tym czasie będziemy mieć również łatwiejszy dostęp do linii czasowych, co oznacza, że możemy pokierować swoje życie na zupełnie inne tory. To doskonały czas na medytację i wykonanie rytuałów oczyszczających. Ale także na manifestacje.

Portal 88 powinien zachęcić nas do wykonania rytuałów przyciągających do naszego życia obfitość, zarówno finansową, jak i tą, której braki odczuwamy - zdrowia, szczęścia czy miłości. W tym czasie mamy wsparcie siły wyższej. Nasze manifestacje będą więc systematycznie się realizować, a nasze pragnienia sukcesywnie się spełniać.

Zobacz również: Anioł sierpnia. Pod jednym warunkiem pomoże pozbyć się wszelkich trosk

Astrologia: Brama Lwa. Oto, co musisz zrobić

8 sierpnia zwróć uwagę na to, jakie myśli pojawiają się w twojej głowie. Pamiętaj, że wszechświat może potrzebować czasu. Jeśli więc dysonans pomiędzy tym, czego pragniesz, a tym, w jakim miejscu znajdujesz się obecnie jest zbyt duży, musisz uzbroić się w cierpliwość i zaufanie. Jeśli w twoich myślach pojawi się jakiekolwiek ziarenko niepewności, całe wysiłki mogą pójść na marne. Pamiętaj, aby nie manifestować z poziomu lęku. Musisz być przekonany, że to, czego pragniesz, rzeczywiście dla ciebie istnieje.

Słuchaj intuicji i podążaj za nią. Najbliższy czas poświęć na:

  • zrozumienie swoich potrzeb i pragnień,
  • szczerą rozmowę z samym sobą,
  • konfrontację ze słabościami,
  • ustalenie kierunku, w którym chcesz podążać.

Data 8.08.2023 w całości wibruje energią numerologicznej 5. To cyfra silnie nastawiona na działanie i ruch, będąc jednocześnie wspierającą w momencie, kiedy w naszym życiu manifestujemy o duże zmiany. Cyfra 5 lubi zaskakiwać. Otwórzmy głowę na różne opcje.

Zobacz również: Zwróć uwagę na konkretne linie na dłoni. Mają one spore znaczenie

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy