Reklama

Zwróć uwagę na konkretne linie na dłoni. Mają one spore znaczenie

Chiromancja to sztuka czytania przyszłości z linii papilarnych znajdujących się na naszych wewnętrznych stronach dłoni. Niemal każda z nich mówi co innego o danej osobie. Które linie odpowiadają za jaką część naszego życia i jak powinno się je czytać?

Starożytna sztuka czytania z dłoni

Chiromancja znana jest ludzkości od starożytności i zawsze budziła wielkie emocje. "Czytanie z dłoni" to jedna ze sztuk wróżenia, czytania przyszłości, która zdaniem fanów chiromancji, zapisana jest w naszych linia papilarnych. 

 Nauka o tym, jak odczytywać konkretne linie nie jest wcale łatwa, a osoby trudniące się tą sztuką poświęcają lata, by zgłębić tajniki wróżenia.

Wróżbici od 5 tysięcy lat uczą się znaczenia poszczególnych linii, ich ułożenia, głębokości i długości. 

Są jednak pewne ogólne schematy, które nawet osobie, która nie posiada tej sekretnej wiedzy, ułatwią rozczytanie jej linii papilarnych. 

Na które linie więc warto zwrócić uwagę i co one oznaczają?

Reklama

Przeczytaj też: Anioł sierpnia. Pod jednym warunkiem pomoże pozbyć się wszelkich trosk

Lewa a prawa dłoń w chiromancji

Zgłębianie wiedzy na temat chiromancji przypadło w udziale astrologom, którzy dopatrywali się odzwierciedlenia mapy nieba na ludzkiej dłoni. Przypisali oni każdemu wzgórkowi i palcom dłoni odpowiednie planety. 

Dlatego też lewa i prawa dłoń rozpatrywane są oddzielnie i każda odpowiada za inną kwestię wróżenia. 

I tak według chiromantów: lewa dłoń ma związek z tym co ukryte, tajemne. Chodzi tu o przeznaczenie człowieka, jego przyszłość, która zdaniem wróżbitów zapisana jest w gwiazdach. Na to ponoć mamy nie mieć wpływu. 

Lewa dłoń opisuje także charakter człowieka, jego osobowość, ale także predyspozycje, uzdolnienia, wady i zalety.

Przeczytaj też: Czy twoje imię pasuje do znaku zodiaku? Sprawdź, czy jest ci pisane szczęście

Na które linie zwrócić uwagę?

Patrząc na nasze dłonie najczęściej szukamy linii życia. Jest ona chyba najpopularniejszą w chiromancji. Biegnie ona od miejsca między palcem wskazującym a kciukiem.

Mylnym jest czytanie jej w taki sposób, by dopatrywać się w niej długości swojego życia. Tak naprawdę ma ona określać jakość i intensywność życia, nie jego długość. 

Głęboka, silna i długa ma oznaczać dobre jakościowo życie, pełne przeżyć i emocji, które nas czegoś nauczą. 

Kolejną znaną linią jest linia serca, która jest niewielka i zaczyna się na skraju dłoni i biegnie pod najmniejszym palcem. Ta niepozorna linia ma mówić o naszym życiu uczuciowym. 

Jeżeli biegnie ona w górę, w kierunku palca, ma to oznaczać powodzenie i szczęście w miłości. Jeżeli zaś jest krótka i cienka sygnalizuje to według chiromancji chłód w miłości. 

Rozwidlona na końcu mówi o szczerych uczuciach jej posiadacza. 

Linia słońca, która nazywana też jest linią Apolla, zaczyna się u podstawy dłoni i kończy się w okolicy pomiędzy palcami małym a serdecznym. Jest ona ważna dla osób, które pragną postawić w życiu na karierę. 

Odpowiada ona za sukces, spełnione ambicje i umiejętność wykorzystywania okazji, jakie niesie nam życie. 

Duża, mocna linia słońca świadczy o tym, że jej właściciel jest pracowity, stanowczo dąży do celu i nie poddaje się tak łatwo przeciwnościom losu.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: chiromancja | chiromancja wróżenie z ręki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama