Reklama

Reklama

Magiczny rytuał działa tylko do 6 stycznia. Ma zapewnić pokaźny zastrzyk gotówki

By zapewnić sobie pokaźny przypływ pieniędzy, wystarczy wykonać prosty magiczny rytuał. Trzeba się jednak śpieszyć! Magia nie zadziała po 6 stycznia. 

Magiczny rytuał bogactwa 

Magiczny rytuał bogactwa, w którym główną rolę odgrywa gorczyca, charakteryzuje się wielką mocą, skutecznością i efektami, na które nie musimy długo czekać. Mówi się, że już miesiąc po jego wykonaniu nasze pieniądze zaczną się pomnażać, a po trzech miesiącach magia osiągnie pełną moc — i tak pozostanie do końca 2023 roku. 

Niektórzy podkreślają, by podejść do takich magicznych zabiegów z wiarą i zaufaniem w ich skuteczność — tylko dzięki mocy naszej woli uda nam się nagiąć naszą energię i moc wszechświata, by ziściło się to, co chcemy osiągnąć. Zwątpienie i niedowiarstwo to największy wróg magii pieniądza

Reklama

Zobacz też: Pechowe liczby w numerologii. Jedna z nich zwiastuje śmierć

Rytuał bogactwa na 2023 rok — jak wykonać? 

Do jego wykonania będziemy potrzebowali kilograma gorczycy i kilkunastu małych woreczków. Na początek wypełnijmy je ziarnami, tak by podzielić gorczycę na 7,9 lub 12 równych części. Następnie należy umieścić je w miejscach mocy - a więc tam, gdzie zbiera się nasza osobista energia: przy łóżku, w szafie, torebce, a także tam, gdzie najchętniej przebywamy w domu. Koniecznie należy pamiętać, by po miesiącu wymienić ziarna gorczycy na nowe.   

Gorczyca - symbol 

Gorczyca w magii rytualnej i kulturze znana jest od wieków. Symbolizuje troskę, cierpienie i wiarę. Wysypana na progu odstrasza złe moce. No i oczywiście - zapewnia bogactwo. 

Postanowienia noworoczne dla wszystkich znaków zodiaku. O tym pamiętaj

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: magia | gorczyca | pieniądzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy