Mężczyźni o tych imionach nie nadają się do związku. Władczy, zimni, nielojalni

Podczas gdy jedni są wręcz stworzeni do bycia w związku, inni przeskakują z kwiatka na kwiatek, najzwyczajniej nie chcąc zbudować trwałej relacji. Jak się okazuje, wiele w tym temacie ma do powiedzenia nasze imię. Ezoterycy są pewni - mężczyźni o konkretnych imionach nie nadają się do związku. Są władczy, chłodni i niejednokrotnie nielojalni.

Władczy, zaborczy, nieokazujący uczuć. Mężczyźni o tych imionach nie nadają się do związku
Władczy, zaborczy, nieokazujący uczuć. Mężczyźni o tych imionach nie nadają się do związku123RF/PICSEL

Ezoterycy są wręcz przekonani, że każde imię kryje w sobie konkretne znaczenie, a jego posiadacz przejawia skłonności do pewnych, określonych zachowań. Po czym rozpoznać, że mężczyzna nie jest odpowiednim kandydatem na przyszłego męża? Istnieje kilka imion, których właściciele mają być zdystansowani, zaborczy, wycofani i nieokazujący uczuć. Życie z nimi to prawdziwa przeprawa.

Kamil

Kamil jest osobą, która zawsze, w każdej sytuacji musi mieć ostatnie słowo. Jeśli związek zacznie go przytłaczać, a on nie będzie dawać sobie rady - szybko ucieknie. Rozpoczynanie wszystkiego od nowa nie stanowi dla niego najmniejszego problemu. Obawia się uzależnienia uczuciowego od partnerki, przez co nie uznaje manifestacji uczuć ani głębszych wyznań.

W obawie przed ośmieszeniem nie okazuje swojej delikatności ani wrażliwości. Nie lubi całusów ani uścisków, a w sytuacjach intymnych bywa zażenowany. Ma spore opory przed otwarciem się. Ma złożoną osobowość. Niejednokrotnie zdarza się, że zamknie się w sobie, skutecznie odgradzając się od świata zewnętrznego.

Po czym rozpoznać, że mężczyzna nie jest odpowiednim kandydatem na przyszłego męża? Istnieje kilka imion, których właściciele mają być zdystansowani i zaborczy
Po czym rozpoznać, że mężczyzna nie jest odpowiednim kandydatem na przyszłego męża? Istnieje kilka imion, których właściciele mają być zdystansowani i zaborczy123RF/PICSEL

Wiktor

Wiktor to mężczyzna władczy i zaborczy. Spokój działania oraz wrodzony urok osobisty sprawiają jednak, że z łatwością zdobywa kobiece serca. Lubi wzbudzać zachwyt i podobać się płci przeciwnej, dlatego zdarza mu się rezygnować z surowych zasad moralnych, dając się porwać chwili. Często zmienia partnerki.

Pierwsze miejsce na liście jego priorytetów zajmuje praca. Pieniądze i karierę stawia ponad wszystko. Związek i rodzina są dla niego sprawą drugorzędną. Nie spieszy się do założenia rodziny. Kiedy już to zrobi, jest raczej mało zaangażowanym ojcem.

Wojciech

Wojciech jest nie tylko gruboskórny, ale również nieczuły. Nie zwraca uwagi na uczuciowość, ignorując wszystko, co nie jest racjonalne. Bardzo trudno jest być jego partnerką. Mężczyzna o tym imieniu nie uznaje bowiem kompromisów, a jeśli jego ukochana nie zaakceptuje faktu, iż musi się podporządkować, nie ma mowy o żadnym związku.

Wojciech jest nieodpowiedzialny. Do tego bywa niezwykle zazdrosny, chociaż sam bywa niewierny. Zaangażowanie w relację wymaga od niego wiele wysiłku, którego niekoniecznie chce mu się zawsze podejmować.

Zdystansowani i nieodpowiedzialni. Mężczyźni o tych imionach nie nadają się do związku
Zdystansowani i nieodpowiedzialni. Mężczyźni o tych imionach nie nadają się do związku123RF/PICSEL

Kacper

Kacper jest wyjątkowo powściągliwy w kontaktach z innymi. Jego skłonność do dominacji i upór nie spodobają się wszystkim. Jego osobą, którą raczej ciężko polubić. Niechętnie się zwierza i często ukrywa swoje prawdziwe oblicze. Od związku zdecydowanie bardziej ceni sobie samotność.

Władzę w domu sprawuje bardzo twardą ręką. Czasami ciężko z nim jednak wytrzymać. W uczuciach jest narwany. Nieustannie poszukuje przygód, przez co ciężko go uwiązać i stworzyć stabilną relację. Boi się otworzyć. Rzadko rozmawia o swoich uczuciach.

"Wydarzenia": Lalki mają zachęcić do szkoleń na rodziny zastępcze. Niezwykła akcja w WałbrzychuPolsat News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas