Reklama

Reklama

Najwięksi imprezowicze. Dla osób spod tych znaków zodiaku liczy się przede wszystkim dobra zabawa

Dobra zabawa to ich drugie imię. Nigdy nie wychodzą pierwsi z imprezy, często stają się jej głównym bohaterem. Przebywanie w ich towarzystwie to gwarancja niezapomnianych atrakcji. Kogo można zaliczyć do największych imprezowiczów? Na liście znalazły się trzy znaki zodiaku.

BYK - jak odleci, to daleko 

Byk uwielbia spotkania ze znajomymi. Dla niego ważne jest utrzymywanie dobrych relacji. Chociaż sam również potrafi wybrać się na imprezę i szybko znajduje nowych znajomych, z którymi się świetnie bawi. Nie ma dla niego żadnych ograniczeń. Dobra muzyka, pozytywna atmosfera i Byk znika w imprezowym świecie. Odpływa, zapominając często o tym,  że rano miał zaplanowany wyjazd czy umówione ważne spotkanie. 

BLIŹNIĘTA - dla nich ważne jest towarzystwo 

Bliźnięta mają pewną zasadę. Nie imprezują ze wszystkimi. Dla nich ważne jest towarzystwo, zazwyczaj dobierają je bardzo skrupulatnie. Nie każdy znajdzie się w gronie bliskich znajomych zodiakalnego Bliźniaka. Ale jak już zostanie "wybrany", to każda impreza, spotkanie, wycieczka będą niezapomnianą przygodą. Bliźnięta mają dar kreowania nietypowych atrakcji. Wprowadzania wyjątkowej atmosfery. Nawet jeśli na początku impreza była nuda, Bliźnięta zrobią wszystko, aby o tym zapomnieć.  

Reklama

Sprawdź również: Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady

KOZIOROŻEC - spotkasz ich nie tylko na parkiecie

Koziorożce lubią zaszaleć. Szczególnie w weekendy. To ich sposób odstresowania i zebrania nowej energii. Najpierw dobra kolacja, a później tańce do białego rana albo inne szalone zabawy. Spotkasz ich nie tylko na parkiecie. Mają naprawdę bogatą wyobraźnie - niejeden stół należał do nich... Są świetnymi partnerami do realizacji najbardziej szalonych pomysłów. Lubią się wygłupiać, tak więc, gdy usłyszysz na imprezie głośny śmiech - masz pewność, że to Koziorożec, którego nic nie krępuje. Jest pozytywnie nastawiony do otoczenia i nie szuka zaczepek. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy