Reklama

Reklama

Nów w Wodniku to czas oświecenia. Sprawdź swój horoskop na ten czas

21 stycznia 2023 r. będziemy mieć do czynienia z pierwszym tegorocznym nowiem. Wyjątkowym, bo w Wodniku. Będzie to czas, kiedy skupisz się na tym, by przeanalizować przyjaźnie, relacje w grupach, których jesteś integralną częścią. Przygotuj się na moment oświecenia i być może uwolnienia się od utartych schematów, w które popadłeś. Co przyniesie nam ten styczniowy księżyc?

Czas księżyca w nowiu, czyli momencie, w którym pewne siebie słońce łączy się z intuicyjnym księżycem, jest comiesięczną okazją do zrobienia planów. To czas, kiedy warto zatrzymać się i ustalić priorytety na najbliższe dwa tygodnie, czyli do kolejnej pełni. A ponieważ nów w styczniu 2023 r. przypada w znaku Wodnika, jest to szczególnie dobry czas na myślenia w przyszłości. Wszak Wodnik jest największym zodiakalnym myślicielem. 

Zobacz też: Chiński Nowy Rok 2023. Co przyniesie nam Rok Królika?

Reklama

Obecny układ planetarny jest bardzo korzystny. Sygnalizuje nadchodzącą falę optymizmu i odnowy. Może to być szczególnie dobry moment w relacjach międzyludzkich. To czas wizji, burz mózgów, pierwszych randek i zaręczyn. Czas tworzenia nawet najdziwniejszych i nieprawdopodobnych strategii. Nów w Wodniku daje nam czystą kartę i odrobinę szczęścia. Jeśli już porzuciliście noworoczne postanowienia, to dobry moment, żeby do nich powrócić i spróbować jeszcze raz. 

Horoskop lunarny na styczniowy nów w Wodniku dla każdego znaku zodiaku

Horoskop na nów księżyca w Wodniku. Baran

Możesz głośniej niż zwykle słyszeć głos swojej intuicji. Zaufaj jej, bo dobrze cię prowadzi i pomoże osiągnąć zamierzony cel.

Horoskop na nów księżyca w Wodniku. Byk

Energia tego księżyca pomoże ci wykorzystać twoją wiedzę i doświadczenie. Będzie ci łatwiej w kwestiach zawodowych. Projekt, nad którym wciąż pracujesz, teraz się uda.

Zobacz też: Horoskop cygański na 2023 rok. Wróżba z kart klasycznych

Horoskop na nów księżyca w Wodniku. Bliźnięta

Styczniowy nów księżyca obejmuje twoją strefę przygód. Możesz teraz postawić na rozwój osobisty. Szczególnie taki, który wymaga pracy w grupie przyniesie ci satysfakcję.

Horoskop na nów księżyca w Wodniku. Rak

Nów w Wodniku to dla ciebie okazja do zaakceptowania swojej wyjątkowej wrażliwości. Zaopiekuj się sobą jeszcze bardziej niż zwykle. Wpłynie to i na ciebie, i na twoich bliskich. 

Horoskop na nów księżyca w Wodniku. Lew

Księżyc w nowiu uaktywni twoją strefę partnerstwa, napędzając ekscytujący nowy rozdział u boku ukochanej osoby lub drogiego przyjaciela. Dzięki Wenus i Saturnowi może to być początek satysfakcjonującej, długoterminowej przygody.

Horoskop na nów księżyca w Wodniku. Panna

Uwierz, że jesteś gotowy, żeby wziąć się w garść i cieszyć życiem. Poświęć czas na coś, co lubisz, czyli planowanie. Rozpisz dokładnie plan działania dla ciała i ducha. 

Sprawdź: Tacy ludzie to urodzeni przywódcy. Sprawdź, czy do nich należysz

Horoskop na nów księżyca w Wodniku. Waga

Ten nów to czas wyrażania siebie. To czas romansu, szczęścia w związku - magia wisi w powietrzu. Możesz poznać kogoś nowego i otworzyć zupełnie nowy etap w swoim życiu. 

Horoskop na nów księżyca w Wodniku. Skorpion

Gdy nów księżyca przypada w twojej strefie rodzinnej, a tak jest tym razem, znajdź czas na jakościowe relacje z bliskimi. To zaowocuje na przyszłość. Zbudujesz podwaliny pod ich poczucie bezpieczeństwa

Horoskop na nów księżyca w Wodniku. Strzelec

Twoja ciekawość rośnie, a twój kalendarz pęka w szwach od terminów, spotkań i zobowiązań. Ustal priorytety i pamiętaj, żeby jednym z nich była nauka. I przyjaciele.

Polecamy: Cygański rytuał bogactwa. Sprawdzony sposób na przyciąganie pieniędzy

Horoskop na nów księżyca w Wodniku. Koziorożec

Możesz poczuć teraz gotowość do zmian. Rozważałeś długo zmianę ścieżki rozwoju. Zastanawiałeś się i szukałeś nowych możliwości zarobku. Nawet jeśli to wciąż etap poszukiwań, poczujesz przypływ nadziei i dobrych myśli. 

Horoskop na nów księżyca w Wodniku. Wodnik

Nów księżyca w twoim znaku to szansa na skupienie się na czymś, co jest najbliższe twojemu sercu. Jeśli połączysz swoją racjonalność z odrobiną szaleństwa i odwagi, możesz nareszcie wkroczyć na tę właściwą ścieżkę. 

Horoskop na nów księżyca w Wodniku. Ryby

Ten nów znajduje się w twojej strefie duchowości, a twoja intuicja jest teraz jeszcze ostrzejsza niż zwykle. Możesz wykorzystać tę wewnętrzną wiedzę, aby pomyśleć o przyszłości, szczególnie tej finansowej.

Czytaj też: Karty anielskie na 2023 - wróżba dla każdego znaku zodiaku

Horoskop, tarot, numerologia, znaki zodiaku - wszystko o tym, co przyniesie los. Na www.kobieta.interia.p znajdziesz wróżby, przepowiednie, wizje i horoskopy dzienny, miesięczny, roczny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop lunarny | znaki zodiaku | księżyc w nowiu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy