Oto najgorsze żony wśród znaków zodiaku według horoskopu. Pięć pozycji na liście

Chcesz wieść szczęśliwe i spokojne życie u boku kochającej żony? Zwróć uwagę na datę urodzenia swojej wybranki. Dzięki temu poznasz jej największe wady i możliwe przyczyny konfliktów. Oto najgorsze kandydatki na żony, oczywiście według astrologii.

Żona a znak zodiaku. Jaki jest najgorszy?
Żona a znak zodiaku. Jaki jest najgorszy? Canva ProINTERIA.PL

Żona spod znaku zodiku Skorpiona

Kobieta spod znaku Skorpiona robi doskonałe pierwsze wrażenie, więc przez pierwsze miesiące związku jej partner jest po prostu wniebowzięty. Pani-Skorpion jest bowiem mistrzynią uwodzenia: roztacza przed wybraniem swój urok i czar, potrafi być bardzo pociągająca, ma wyborne poczucie humoru, sporo wiedzy i inteligencji, a przede wszystkim - niespożyte siły i pomysły w sypialni. Wszystko to jednak kończy się nagle i niespodziewanie... tuż po ślubie. Życie z żoną spod znaku Skorpiona okazuje się bowiem pasmem kłótni, awantur, pretensji, intryg i niekończących się żali. Tym, co najbardziej interesuje ją w małżeństwie to pełna kontrola nad wybrankiem i ciągłe stawianie na swoim. Nie przypadkiem o paniach-Skorpionach mówi się, że to najgorsze żony na świecie. Niewielu mężczyzn jest w stanie z nimi wytrzymać.

Żona spod znaku Panny

Życie z kobietą spod znaku Panny przypomina prawdziwy poligon. Dlaczego? Po pierwsze, Panny są z siebie wiecznie niezadowolone, a ich ciągła potrzeba dążenia do perfekcji daje się we znaki całemu otoczeniu. Jeśli zawiodą, pomylą się lub po prostu popełnią błąd, nie potrafią pogodzić się z tym faktem, ale narzekają, marudzą, szukają winnych swojej porażki i w nieskończoność przeżywają rysę na swoim idealnym wizerunku. Poza tym Panny bywają okrutnie podejrzliwe i zazdrosne, nie przepuszczą żadnej, nawet najmniejszej okazji, by udowodnić partnerowi (domniemaną zwykle) nielojalność. I jeszcze jedno, co warto powiedzieć sobie szczerze: w związku z Panną zawsze rządzi właśnie Panna. I jest to raczej władza absolutna. Dla większości mężczyzn jest to wystarczający argument, by zmienić obiekt uczuć.

Żona spod znaku zodiaku Ryby

Na pierwszy rzut oka kobieta spod znaku Ryb może wydawać się fantastyczną kandydatką na żonę: jest miła, pogodna, spokojna, pomocna i bardzo opiekuńcza. W małżeństwie szybko pokazuje jednak swoją prawdziwą naturę i swoje wady. Po pierwsze, ma wielką skłonność do kontroli. Spokojnym tonem, z uśmiechem na twarzy, kobieta spod znaku Ryb przejmie władzę nad wszelkimi sferami życia swojego męża, co z czasem doprowadzi go do szału i poczucia, że jest osaczony i zniewolony. Po pozorem troski i opieki, żona-Ryby będzie więc podejmować wszelkie decyzje i blokować bardziej szalone zapędy męża. Z tego właśnie powodu, trudno będzie jej zaimponować, a mąż nie będzie miał wielu okazji, by poczuć się męsko. Po drugie, pani spod znaku Ryb jest niezwykle nastrojowa i ma wielką łatwość do humorów, które zmieniają się bez wyraźnego powodu, jak w kalejdoskopie. Pojawia się i znika, zwykle woli jednak spędzać czas w spokoju i osamotnieniu. Trudno zrozumieć ją i nawiązać z nią bliską relację.

Wszystko o znakach >>>
Wszystko o znakach >>>123RF/PICSEL

Sprawdź też swój horoskop dzienny 

Żona spod znaku zodiaku Lwa

Żona spod znaku Barana

Ognista, pełna temperamentu (także seksualnego), przedsiębiorcza, pełna zapału i ciekawości świata. To zalety pani spod znaku Barana, które sprawią, że niejeden mężczyzna uzna, że właśnie taka kobieta jest idealną kandydatką na żonę. Lista wad kobiety spod tego znaku, które serdecznie uprzykrzą ci życie jest jednak równie długa. Po pierwsze, żona spod tego jest bardzo wymagająca. Nie znosi nudy i rutyny, więc i tobie nie pozwoli na beztroskie polegiwanie z piwem na kanapie. Po drugie, żąda bezgranicznej lojalności i oddania, żyjąc trochę według zasady "kto nie z nami, ten przeciw nam". Panie spod znaku Barana lubią rządzić, dominować, nie mają z głośnym wyrażaniem swojego zdania, nie boją się kłótni i konfliktów. W ich życiu i w ich emocjach stale musi się coś dziać. Nie każdemu mężczyźnie odpowiada taka partnerka.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas