Reklama

Śniłaś o kotach? Prawdopodobnie ktoś ma wobec ciebie złe zamiary

Sen o kotach może nam powiedzieć o tym, co może się wydarzyć, za czym tęsknimy lub na co uważać. W senniku znajdziemy wiele interpretacji i znaczeń marzeń sennych, w których pojawiają się puchaci przyjaciele. Pojawił się w nocy także u ciebie? Sprawdź, co oznacza sen z kotem.

Sen o kotach

Sny o kotach można interpretować w skrajnie różny sposób. Ich znaczenie może być zarówno pozytywne, jak i negatywnie. Przez lata zwierzęta ta były odbierane odmiennie. Zaczynało się od uwielbienia, idąc aż po zarzucanie powiązań z magią.

Znaczenie snu o kotach będzie też różne, w zależności od tego, co dokładnie nam się przyśniło. Inaczej odbierzemy wizję o kocie białym czy czarnym. Kontrastowo zinterpretujemy też, gdy zwierzę będzie agresywne lub łagodne i chętne do zabawy.

Sennik: znaczenia snów>>>

Reklama

Co oznacza sen o małych kotkach?

Sen o małych kotach oznacza pozytywną zmianę w życiu. Jeśli miałeś takie marzenie senne, to miej się na baczności, aby nie przegapić jakiejś ogromnej szansy. Prawdopodobnie z czasem pojawi się w twoim życiu ważny wybór. Ten sen ma ci dać znać, abyś nie bał się podjąć ryzyka, bo w przyszłości ci się to opłaci.

Sen o małych kotkach może być także interpretowany jako tęsknota za dzieciństwem. Młode zwierzęta są symbolem niewinności i zabawy. Jeżeli więc w ostatnim czasie zdarzyło ci się wspominać dawne, beztroskie czasy, to być może właśnie dlatego przyśniły ci się kocięta.

Zabawa z małymi kotami w senniku jest za to wyjaśniana jako koniec prowadzonych kłótni. Spór, w którym uczestniczysz, w niedalekiej przyszłości wreszcie dobiegnie końca, a troski związane z nim przeminą.

Co oznacza, gdy śni się duża liczba kotów?

Gdy w śnie widzisz wiele kotów, musisz uważać na ludzi dookoła siebie. To marzenie senne daje ci znać o tym, że ktoś bliski ma wobec ciebie złe zamiary. Może to być przyjaciel lub ktoś, kogo bardzo kochasz. Prawdopodobnie ta osoba przez długi czas okłamuje cię i knuje za twoimi plecami.

Sennik - kot atakuje

Atakujący kot w senniku jest też interpretowany jako zbliżanie się trudnego czasu. Może nadejść okres, w którym będziesz mieć obniżony nastrój. To znak, aby zadbać o siebie i bliskich, aby uchronić się przed chorobą. Zwróć też uwagę na to, jak prowadzisz finanse.

Sen o atakującym kocie może też wskazywać na bliskie osoby, które są nieszczere wobec nas. Będzie to ostrzeżenie przed kimś w naszym życiu, kogo darzymy zaufaniem, a ona na to nie zasługuje.

Atak kota może też wskazywać na zakończenie związku, który od dłuższego czasu się psuje. Możesz więc podjąć decyzję czy będziesz czekać na nieuniknione, czy weźmiesz sprawy w swoje ręce. Niezależnie od wyboru, relacja skończy się dużą kłótnią.

Czytaj także: Śni ci się, że partner cię zdradza? Lepiej sprawdź, co to oznacza

Bronienie się przed atakiem kota w śnie może ostrzegać cię przed oszustami. Miej oczy szeroko otwarte, bo obiorą cię za ofiarę, a ty będziesz musiała ich rozpoznać. Nie daj się oszukać i miej się na baczności.

Sennik - kot gryzie mnie

Śniąc o kocie, który cię gryzie, to prawdopodobnie niedługo poznasz osobę, która będzie negatywnie nastawiona do ciebie. Będzie tak od samego początku i nic na to nie poradzisz. Może ona też mieć złe zamiary wobec ciebie.

Gryzący kot wskazuje też na zbliżającą się nieprzyjemną sytuację z kobietą. Najprawdopodobniej będzie ona próbowała ci zaszkodzić. Może próbować obrócić twoich bliskich przeciwko tobie. Powinnaś patrzeć jej na ręce i starać się nie poddawać jej prowokacjom.

Zobacz również:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: sennik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy