Reklama

Świetni doradcy, słuchacze i prorocy. Znaki zodiaku z ponadprzeciętną intuicją

Niektórzy są w stanie po kilku minutach dowiedzieć się o nas wszystkiego. Znają nasze zamiary, zachowania i wiedzą, jak mogą się skończyć niektóre historie. Dodatkowo wiedzą od razu komu można zaufać, a kogo powinni unikać. Czy to szósty zmysł? Które znaki zodiaki mają wyjątkową intuicję?

Wśród osób interesujących się astrologią panuje przekonanie, że niektóre znaki zodiaku mają szósty zmysł. Nieprawdopodobna intuicja niejednokrotnie pozwala im trafnie wyczuć, co ich czeka. Czy należysz do takich osób? Jakie znaki zodiaku zostały posiadaczami tej zdolności? Dowiedzmy się, kto potrafi czytać w myślach.

Rak - moc intuicji

Raki to ludzie świadomi swojej intuicji. Nie ma się czemu dziwić. Wielokrotnie pomogła im wyjść z różnych sytuacji. W środku zawsze wiedzą, jak się zachować, z kim się nie zadawać i jakich sytuacji lepiej unikać. Dodatkowo Raki doskonale radzą sobie z czytaniem ludzkich emocji. Dzięki temu każdy odbiorca uważa ich za uważnych słuchaczy i wspaniałych mówców.

Reklama

Lew - świetny doradca

Lwy, tak samo, jak zodiakalne Raki, są świadome tego, że mają szósty zmysł. Pozwala im on szybko podejmować decyzję w różnych tematach. Dzięki temu, niezależnie od skali problemu, zawsze są w stanie wyjść z niego jako zwycięzcy. Presja czasu nie jest im straszna i szybko znajdują rozwiązania w zależności od sytuacji. Takich umiejętności zazdroszczą im inne znaki zodiaku. Dlatego też Lwy uważa się za świetnych doradców.

Waga - urodzony przywódca

Wagi nie boją się chwalić dookoła swoją intuicją. Każdą sytuację starają się ocenić "z boku", nie chcą mieszać w to żadnych emocji. Zanim poznają prawdę, próbują stworzyć różne scenariusze, które mogą mieć miejsce. Dzięki temu łatwo idzie im łagodzenie sporów. Pokazując swoje umiejętności, szybko stają się dowódcami w różnych grupach.

Ryby i prorocze sny

Ryby uważa się za bardzo kreatywne. Regularnie napadają je pewne przeczucia, które okazują się prawdą. Dlatego też ten znak zodiaku nie boi się iść za tym, co mówi mu jego szósty zmysł. Często nieświadomie osiągają tym samym sukces. Ryby są również wrażliwcami, co pozwala im łatwiej odkryć prawdziwe uczucia osoby, z którą rozmawiają. Często dopadają je również specyficzne sny, które czasami okazują się prorocze.

***

Czytaj także:

Szczęśliwe daty urodzenia. Tym ludziom wszystko się udaje!

Awans, wielka miłość i przypływ gotówki. Trzy znaki zodiaku powinny przygotować się na zmiany

Najbardziej tajemnicza roślina świata. Przynosi sukces i szczęście w miłości?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | intuicja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy