Reklama

Taki będzie Sylwester 2023/2024. Najgorszy dzień w roku dla 3 znaków zodiaku

Sylwester 2023/2024 powinien upłynąć na szampańskiej zabawie, która będzie zwiastowała szczęście w nadchodzącym roku. Nie wszyscy mogą jednak liczyć na łaskawość gwiazd. Dla tych trzech znaków zodiaku będzie to najgorszy dzień w roku. Dlaczego? Kto powinien uważać i na co?

Sylwester to dzień świętowania zakończenia starego roku i początku kolejnego. Wigilia Nowego Roku jest czasem snucia marzeń i planów oraz tworzenia listy postanowień noworocznych, których chcemy dotrzymać. Większość ludzi hucznie się wówczas bawi, wznosi toasty, tańczy i ogląda pokazy sztucznych ogni. Dla niektórych znaków zodiaku będzie to jednak najgorszy dzień w całym 2023 roku — może więc dobrze, że wkrótce odejdzie on w niepamięć. Kto powinien się przygotować na niefortunne zbiegi okoliczności?

Reklama

Byki wpadną w finansowe tarapaty

Zodiakalne Byki uwielbiają rzeczy luksusowe, choć nie zawsze mogą sobie na nie pozwolić. W grudniu 2023 roku wydadzą nieco za dużo, kupując dla siebie i dla bliskich świąteczne prezenty. 

Potem wydadzą fortunę na imprezę sylwestrową, niezależnie od tego, czy zamierzają się gdzieś wybrać, czy też sami przygotowują ją w domu. Kiedy zaś wszystko podliczą, wpadną w czarną rozpacz — wolą bowiem oszczędzać niż wydawać. Powinny także uważać na drodze, by nie otrzymać mandatu lub nie zarysować auta. Gwiazdy ostrzegają, że szykują się jakieś nieprzewidziane wydatki.

Czytaj również: swój horoskop dzienny 

Lew będzie zmęczony całym rokiem

Przepracowany Lew nie będzie się wcale cieszył, że ma zarwać noc, zamiast w spokoju położyć się spać i wypocząć. Rok 2023 był dla niego czasem pełnym wysiłku i to często ponad siły. Wszystko jednak za sprawą pracoholizmu zodiakalnego Lwa, który chce wszystkiego dopilnować sam i nie umie poprosić o pomoc, żeby nikt nie pomyślał, iż sobie nie radzi.

W sylwestra będzie od rana zirytowany, że trzeba wykonać kolejne zadania — posprzątać, zrobić zakupy czy przygotować poczęstunek dla gości. W efekcie przyśnie tuż po północy, a w Nowy Rok wejdzie w podłym nastroju. Na szczęście rok 2024 będzie czasem większego oddechu, kiedy Lwy wreszcie zadbają o swoje zdrowie.

Czytaj też: Tego w grudniu się nie spodziewamy. Wróżka Aira zdradza, co czeka każdy znak zodiaku 

Panna poróżni się z bliskimi

Podobno jaki sylwester, taki cały kolejny rok. Zodiakalne Panny powinny więc zwrócić uwagę na uczucia bliskich, ponieważ ich perfekcjonizm doprowadzi do buntu właśnie w ostatni dzień 2023 roku. Panny lubią, żeby wszystko lśniło, a posiłki zostały odpowiednio przygotowane i podane. Już na kilka dni przed sylwestrową imprezą będą więc zadręczać rodzinę kolejnymi zadaniami, a w dodatku reagować nerwowo, jeśli coś nie pójdzie po ich myśli.

W konsekwencji sylwester 2023 będzie momentem, gdy bliscy nie wytrzymają i otwarcie przyznają, co myślą o chorobliwym perfekcjonizmie Panien. Atmosfera w czasie sylwestrowego spotkania będzie nieco nerwowa. Dopiero przy wznoszeniu toastów i składaniu życzeń o północy trochę się rozluźni.

Czytaj też: 

Przepowiednia na 2024 rok. Ten znak zodiaku ma powody do radości 

Te znaki zodiaku są kosmicznymi wybrańcami. Zawsze mogą liczyć na szczęście 

Przepowiednia dla Koziorożca na 2024 rok. Ważne spotkanie jest coraz bliżej INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | Sylwester | nowy rok | horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy