Reklama

Te osoby muszą zapiąć pasy. Horoskop nie nastraja optymistycznie

Końcówka roku będzie dla kilku znaków zodiaku wyjątkowo trudna. Problemy finansowe, nowe wyzwania, chaos i poczucie zwątpienia to zaledwie początek - niektóre znaki zodiaku z wytęsknieniem wypatrywać będą nowego roku i świeżego rozdania. Kto musi uzbroić się z cierpliwość?

Baran

Rok 2023 jest dla Barana wyjątkowo szczęśliwy. Choć sporo pracuje i brak mu czasu na przyjemności, to nagrodą za wysiłek jest nie tylko satysfakcja, ale również wciąż rosnące konto bankowe i finansowa stabilizacja. Niestety, końcówka tego roku da się Baranowi mocno we znaki. 

Pod koniec roku Baran będzie musiał stoczyć wiele ciężkich bojów i chwilami będzie miał wrażenie, że wszyscy tylko czekają na jego potknięcie. Silny charakter i temperament Barana tylko doleje oliwy do ognia, więc będzie on zmuszony przejść przyspieszony kurs panowania nad sobą i swoimi emocjami. 

Baran musi zwrócić się do swojej wewnętrznej mądrości, uspokoić się i działać według założonego planu. Atakowanie innych może bowiem zwrócić się przeciwko niemu i pogorszyć i tak już napiętą sytuację. 

Byk

Końcówka tego roku wystawi na ciężką próbę także Byka. Na pierwszy plan wysuną się sprawy finansowe - szczególnie grudzień będzie pod tym względem wyjątkowo trudny. Byk będzie musiał uważać na wszystkie wydatki, a czasem nawet drastycznie je ciąć, by utrzymać się na powierzchni. Co ważne, musi również pilnować swojego głównego źródła dochodu, bo każde, nawet najmniejsze potknięcie może zachwiać jego płynnością finansową. 

Reklama

Pozostałe sfery życia Byka będą uzależnione właśnie... od finansów. Jeśli zapanuje nad energią pieniądza i przyciśnie pasa, to problemy te nie wpłyną w żaden sposób na partnerskie i rodzinne relacje i nie zdołają mu zaszkodzić. 

Rak

Końcówka roku będzie wyjątkowo trudna również dla Raka. Nie powinien on być tym faktem szczególnie zaskoczony, bo cały 2023 rok jest dla niego wyzwaniem. Na nic zdadzą mu się plany, terminarze, a nawet perfekcyjna organizacja. Gdy wszystko wokół zacznie się sypać, Rak będzie zmuszony nauczyć się żyć chwilą i podejmować szybkie, spontaniczne decyzje. Bardzo trudno będzie mu bowiem cokolwiek przewidzieć i zaplanować. 

Pod koniec roku Rak musi dać z siebie wszystko - jeśli nie zaangażuje się na sto procent, przełom roku naznaczony będzie bolesnymi porażkami. Skupienie na pracy, ostrożność, perfekcyjna organizacja, ale również odwaga w podejmowanie nagłych decyzji - tylko tak Rak będzie w stanie wytrwać do nowego roku. 

Zobacz również: Dla tych znaków zodiaku październik będzie wyzwaniem. Doświadczą wielu dramatów 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Astrologia | horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy