Reklama

Z tymi znakami zodiaku życie jest usłane różami. Sprawdź, kogo warto mieć koło siebie

Astrolodzy są zdania, że to, z kim najlepiej się dogadujemy i kto podnosi nasze wibracje, zależne jest w dużej mierze od znaku zodiaku. Z jednymi znakami, sami reprezentując dany zodiak, będziemy dogadywać się lepiej lub gorzej, ale są znaki zodiaku, które zadowolą niemal każdego. Jakie to znaki i co takiego mają w sobie, że relacja z nimi to istna wygrana na loterii życia?

Dopasowanie według znaków zodiaku

Dopasowanie według znaków zodiaków zależne jest od wielu aspektów, jak chociażby żywioł, do którego przynależy dany znak, czy też... ascendent. To właśnie on paradoksalnie wyznacza, z kim najlepiej dogadamy się, będąc danym znakiem zodiaku. 

 Należy jednak zacząć od tego, że w astrologii to, jacy jesteśmy, wyznacza nie jeden znak zodiaku a tak naprawdę trzy - znak zodiaku słoneczny, to ten który dyktuje data naszego urodzenia i który najczęściej sprawdzamy, ale też ascendent, czyli  punkt ekliptyki, który wschodzi w określonym momencie i w konkretnym miejscu na Ziemi. Jego położenie dyktuje dokładny czas i współrzędnych geograficznych danego zdarzenia, czyli w tym przypadku narodziny konkretnego człowieka. 

Ważny jest też znak zodiaku w księżycu - ten trzeci znak jest odbiciem tego, w jakim położeniu znajdował się księżyc w momencie, gdy dana osoba przyszła na świat. Księżycowy znak dopełnia wiedzę o znaku słonecznym. 

I to właśnie drugi z tych znaków - ascendet wskazuje znaki zodiaku, z którymi powinno nam się żyć najlepiej. Mówi o tym położenie siódmego domu, a w nim mieszczący się konkretny znak zodiaku. Siódmy dom leży w kosmogramie, który dla każdego człowieka na Ziemi wygląda inaczej, na miejscu, które jest przeciwległe do położenia ascendentu. 

Reklama

Zobacz również: Jedna liczba może zmienić całe życie. Przypisana jest do twojego znaku zodiaku

Według astrologii, patrząc na kosmogram i to, jaki znak wyznacza nam siódmy dom, możemy kierować się w dość ograniczonym obszarze znaków zodiaku, szukając właściwego przyjaciela, czy życiowego partnera dla siebie. 

Jednak są takie znaki zodiaku, które posiadają cechy, o których marzy większość osób, bez względu na słoneczny, księżycowy znak, czy ascendent. 

Byk i Waga - idealne żony, o których marzą mężczyźni

Okazuje się, że jeżeli chodzi o związki partnerskie, to panowie powinni wśród kandydatek na żony rozważyć panie spod słonecznego znaku Byka lub Wagi. 

Kobiety Byki lub Wagi są lojalne, oddane i choć trudno zdobyć ich zaufanie, a proces zakochania może zająć im nieco więcej czasu, to warto starać się o ich względy, bo są stałe w uczuciach. 

Zobacz również: Te trzy znaki zodiaku nie nadają się na żony. Życie z nimi to udręka

Byki skrywają też romantyczną duszę i nie stronią od miłosnych uniesień. Wagi będą dbać o harmonię i równowagę w związku, co jest niezwykle ważną cechą. 

W przyjaźni zaś Byki i Wagi będą oddane i szczere. Za przyjacielem wskoczą nawet w ogień. 

Zodiakalne Raki to czyste emocje

Panie, które urodziły się pod słonecznym znakiem zodiaku Rak cechuje duża wrażliwość i emocjonalność. Jeżeli zodiakalny Rak pokocha, to na zabój. Nie ważne, czy to będzie partner, czy przyjaciel, czy przyjaciółka. Kobieta Rak jest oddana, wierna i zawsze wesprze ukochaną osobę. 

Raki kochają rodzinną atmosferę, będą pielęgnować rodzinne więzy i dbać o dobre relacje ze wszystkimi członkami rodu. 

Zobacz również: Niepoprawny romantyk czy sprawny manipulator? Sprawdź co mówi o tobie godzina urodzenia

Co ciekawe idealnym mężem, czy przyjacielem może okazać się Rak-mężczyzna. Wykazują się takimi cechami jak lojalność i dbanie o to, by uczucie, więź między dwojgiem ludzi nie wygasło. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | związek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy