Te trzy znaki zodiaku jeszcze w maju dotknie ręka anioła. To szczęściarze

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Maj, zodiakalny miesiąc Byka pod ochroną Wenus sprzyja wielu osobom. Spokojny i harmonijny miesiąc jednak wyjątkowo szczęśliwy okazuje się dla trzech znaków zodiaku. Niektórzy twierdzą, że stali się oni istnymi wybrańcami niebios i jeszcze do końca miesiąca

Maj przynosi dobre zmiany trzem znakom zodiaku
Maj przynosi dobre zmiany trzem znakom zodiaku123RF/PICSEL

Byk. Niekwestionowany ulubieniec Kosmosu w maju

Byk zdecydowanie jest zwycięzcą na niebiańskiej loterii w maju 2024 roku. Sprzyjają mu wszelkie aspekty, także te anielskie! Zodiakalne Byki znane ze swojej wytrwałości i zamiłowania do wygody oraz luksusu, mogą liczyć na spływające na nie błogosławieństwo z każdej strony.

W dodatku Jowisz, znany w astrologii jako "wielki dobroczyńca", obdarzy Byki ochroną. Osoby urodzone pod tym znakiem mogą zatem spodziewać się znacznego postępu zarówno w swojej karierze, jak i życiu osobistym.

Niebiańska nagroda dla Lwa za odwagę

Ognisty, słoneczny Lew także znalazł się w maju wśród niebiańskich wybrańców. Słońce, władca tego znaku, napełni zodiakalne Lwy niezwykłą energią, dodając im charyzmy i pewności siebie.

Lwy dzięki niebańskiej pomocy, mogą liczyć na sukces w pracy, bo będą chętnie zapraszane do ambitnych projektów, które przyniosą zysk. Ich śmiałość zostanie nagrodzona przez opiekuńcze anioły.

Saturn zaś, w harmonijnym ułożeniu, ustabilizuje sytuację i będzie sprzyjał zrównoważonemu rozwojowi Lwów.

Koziorożec rozkwitnie w blasku miłości

Dla Koziorożców maj także jest łaskawy
Dla Koziorożców maj także jest łaskawy123RF/PICSEL

Dla Koziorożców maj 2024 będzie czasem realizacji niezrealizowanych wcześniej planów.  Szczęście i sukces będą po stronie Koziorożców dzięki wpływowi planet -  Jowisza i Urana.

Astrolodzy zalecają Koziorożcom zwracanie uwagi na znaki losu i możliwości, aby nie przegapić ważnych wiadomości od ich opiekuńczych aniołów, zwłaszcza... w kwestiach miłosnych.

Przedstawiciele znaku mają wszelkie szanse na spełnienie swoich najskrytszych marzeń. Gwiazdy będą po ich stronie, ale osiągnięcie sukcesu będzie wymagało z ich strony otwartości.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas